دسته ها

اپلیکیشن آشنایی با تلفظ صحیح کلمات انگلیسی با Talk it

آشنایی با تلفظ صحیح کلمات انگلیسی با Talk it

اپلیکیشن Talk it برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید در زمینه تلفظ صحیح کلمات تمرین کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

زبان انگلیسی یکی از حیاتی‌ترین زبان‌های زنده‌ی دنیا به حساب می‌آید که به هر سویی که نگاه کنیم رد پای آن را خواهیم دید. موبایل‌ها، اپلیکیشن‌ها، دفترچه‌های راهنما و… همگی به طور پیش‌فرض از زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کنند و آشنایی با این زبان، به خصوص در عصر حاضر، یکی از پر اهمیت‌ترین لزومات به حساب می‌آید. احتمالا برای شما هم پیش آمده است که هنگام تلفظ برخی لغات انگلیسی، با تذکر و گاهی خنده‌ی دوستان خود مواجه شوید. طبیعتا اگر آگاهی شما از زبان انگلیسی در سطح بالایی باشد شاید تصور چنین مشکلی سخت باشد؛ اما کافیست تا کمی به صحبت‌های دوستان خود درباره‌ی موضوعاتی که واژه‌های انگلیسی در آن کاربرد دارد گوش کنید تا متوجه این مشکل در بین اکثر افراد جامعه شوید. Talk it اپلیکیشنی برای حل این مشکل است که تلفظ صحیح لغات یا جمله‌های مختلف را برای شما بازگو خواهد کرد.

آشنایی با تلفظ صحیح کلمات انگلیسی با Talk it

 

نجوه‌ی کاکرد Talk it به این صورت است که زمانی که قصد خواندن لغت یا جمله‌ای را برای دوستان خود دارید، می‌توانید آن را در این اپلیکیشن تایپ کنید تا این برنامه توسط موتور صوتی نصب شده در گوشی، اقدام به خواندن کلمه یا جمله‌ی مورد نظر، با تلفظ صحیح انگلیسی کند. با چند بار گوش دادن به این تلفظ صحیح می‌توانید از خواندن اشتباه لغات جلوگیری کنید و به مرور دانش خود را حداقل در بخش تلفظ زبان انگلیسی تقویت کنید. این برنامه در کل از ۶ زبان محتلف پشتیبانی می‌کند که عبارتند از U.S English, British English, Italian, French, Spanish و German. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

توجه: این اپلیکیشن برای کارکرد صحیح به نصب بودن یک Text-to-Speech engin نیاز دارد. در صورتی که چنین برنامه‌ای را به صورت پیش‌فرض در گوشی نصب ندارید می‌توانید با نصب اپلیکیشن Google Text-to-speech این نیاز را برطرف کنید.

نکات مثبت

  • طراحی گویای رابط کاربری
  • امکان خواندن متون نوشته شده با تلفظ صحیح
  • پشتیبانی از ۶ زبان مختلف

نکات منفی

  • عدم وجود یک موتور داخلی برای تبدیل نوشته به صدا
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>