دسته ها

ترفند چطور تاریخچه مرورگر Safari را پاک کنیم؟!

`چطور تاریخچه مرورگر Safari را پاک کنیم؟!

شما ها وقتی می خواهید که یه یک وبسایت وارد شوید تاریخچه آن وبسایت ها در مرورگر شما ذخیره می شود و به مرور زمان تعداد تاریخچه ها افزایش می یابد و باعث می شود که مرورگر شماکند شود و دیگر نتوانید به خوبی از آن مرورگر استفاده کنید ولی ما در اینجا روشی برای پاک کردن تاریخچه مرورگر Safari در سیستم عامل OS و OS X آموزش می دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

سیستم عامل iOS:

برای پاک کردن تاریخچه‌ها در مرورگر Safari در آیفون و آیپد‌ به تب Settings در این مرورگر بروید.

چطور تاریخچه مرورگر Safari را پاک کنیم؟!

 

حال روی Clear History and Website Data کلیک کنید.

چطور تاریخچه مرورگر Safari را پاک کنیم؟!

 

اکنون شما با صفحه‌ای مواجه می‌شوید که به شما در مورد پاک کردن تاریخچه مرورگر، کوکی‌ها و سایر اطلاعات ذخیره شده در دستگاه‌های اپلی شما که به سرویس iCloud متصل هستند، هشدار می‌دهد. حال فقط کافی است روی Clear History and Data کلیک کنید تا تمامی اطلاعات ذخیره شده در مرورگر شما پاک شود.

چطور تاریخچه مرورگر Safari را پاک کنیم؟!

 

سیستم عامل OS X:

برای پاک کردن تاریخچه‌ مرورگر Safari در سیستم عامل OS X ابتدا به تب Safari رفته و گزینه‌ Clear History and Website Data را انتخاب کنید.

چطور تاریخچه مرورگر Safari را پاک کنیم؟!

 

در صفحه‌ ظاهر شده همانند مرورگر گوگل کروم می‌توانید بازه‌ زمانی پاک شدن تاریخچه را انتخاب کنید. بعد از انتخاب بازه‌ زمانی مورد نظر، روی Clear History کلیک کنید تا تمامی اطلاعات ذخیره‌ شده در مرورگر پاک شوند.

چطور تاریخچه مرورگر Safari را پاک کنیم؟!

 

تغییرات ایجاد شده، به سرعت اعمال می‌شوند و نیازی به راه‌اندازی مجدد مرورگر هم نیست.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>