دسته ها

ترفند چگونه حساب های کاربری مختلف خود را مدیریت کنیم؟

چگونه حساب های کاربری مختلف خود را مدیریت کنیم؟

از هر سرویس هایی که بخواهیم استفاده کنیم چه به صورت آنلاین و جه آفلاین برای همه ی آنها لازم است که یک حساب کاربری داشته باشیم.اما بعد ها دیگر نیاز به حساب کاربری برای نرم افزار یا وب سایت نخواهد بود.ما در اینجا روش های پاک کردن این حساب های کاربری را به شما آموزش می دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

وب‌سایت Justdelete.me یکی از بهترین وب‌سایت‌هایی است که می‌توانید حساب‌های کاربری خود را از محیط آنلاین حذف کنید. سرویس‌های زیادی در این وب‌سایت لیست شده‌اند که پاک کردن حساب شما راحت‌تر از همیشه می‌شود.

بسیاری از شرکت‌ها از تکنیک «الگوی تاریک» استفاده می‌کنند تا پیدا کردن و حذف حساب شما از آن وب‌سایت، سرویس یا نرم‌افزار سخت شود. اما وب‌سایت Justdelete.me با در اختیار گذاشتن آدرس مستقیم حذف حساب کاربری، اینکار را برای شما به فرآیندی سرراست، مستقیم و آسان تبدیل می‌کند. 

چگونه حساب های کاربری مختلف خود را مدیریت کنیم؟

 

این وب‌سایت درجه آسان-سختی حذف حساب‌های کاربری مختلف را هم برای شما با لیبل‌های رنگی مختلف مشخص کرده است. به این صورت که حساب‌های کاربری که با رنگ سبز مشخص شده‌اند روند حذف بسیار ساده‌ای دارند، حساب‌های کاربری زرد رنگ چندین قدم بیشتر برای حذف کامل میطلبند، حساب‌هایی که با رنگ قرمز مشخص شده‌اند بدون اینکه با بخش خدمات مشتریان تماس برقرار نشود، قابل حذف شدن نیستند و در نهایت آن‌هایی که با رنگ مشکیعلامت گذاری شده‌اند به هیچ وجه قابل حذف شدن نیستند.

این وب‌سایت همچنین افزونه‌ای برای کروم دارد که با کمک آن می‌توانید خیلی سریع‌تر حساب‌هایی که دوست ندارید را حذف کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>