دسته ها

ترفند چطور مرورگر فایر فاکس را بروز رسانی کنیم ؟

چطور مرورگر فایر فاکس را بروز رسانی کنیم ؟

خیلی از افرادی که عادت کردند وب گردی کنند و نمی دانند که وب گردی که در مرورگری می کنند مشکلاتی دارد ولی کمپانی های ارائه دهنده ی مرورگرها سریعتر اشکالات را پیدا کرده و تیم خودشان را ملزم به بروزرسانی و رفع عیوب مرورگر می کنند.اما خیلی از افراد روش بروزرسانی را نمی دانند ولی ما در اینجا بهترین روش را برای بروزرسانی مرورگر ها به شما آموزش می دهیم.در ادامه با ما همراه باشید.

با اینکه بروز رسانی مرورگرها عموما به طور اتوماتیک رخ می دهد اما بسیاری از کاربران سوال دارند و آن هم این که چگونه بفهمیم نسخه ی کنونی مرورگر فایرفاکس ما، چه نسخه ای است؟ آیا مرورگر ما بروز است ؟ و یا اگر بروز نیست چگونه آن را بروز کنیم؟ پاسخ تمام سوالات شما درست همینجاست.

فایرفاکس عموما به طور اتوماتیک مرورگر های کاربران را بروز رسانی می کند و تنها با یک اعلان که در سمت راست و پایین مرورگر به شما می گوید که مرورگر شما بروز رسانی شده و برای اعمال نیاز مند به یک بار ریست مرورگر است.

برای اینکه بدانید مرورگر شما هم اکنون بروز است یا نه و فایرفاکس تان با چه ورژنی هم اکنون فعال است کافیست به بخش منوی فایرفاکس بروید و از آنجا به بخش HELP MENU بروید:

چطور مرورگر فایر فاکس را بروز رسانی کنیم ؟

 

با کلیک بر این گزینه، یک لیست از گزینه ها برای شما نمایش داده می شود. اگر اخرین گزینه یعنی ABOUT FIREFOX کلیک کنید به راحتی می توانید اطلاعاتی در مورد مرورگر خود ببینید:

چطور مرورگر فایر فاکس را بروز رسانی کنیم ؟

 

با کلیک بر این گزینه، اطلاعات پایه ای و مورد نیاز شما در مورد مرورگر فایرفاکس نمایش داده می شود. به محض کلیک بر این گزینه، کادری مشاهده می کنید که در آن در مورد ورژن کنونی فایرفاکستان نوشته است:

چطور مرورگر فایر فاکس را بروز رسانی کنیم ؟

 

در ادامه فایرفاکس با بررسی بروز بودن مرورگر شما و حتی جستجو برای در دسترس قرار دادن نسخه جدید، به کارش ادامه می دهد. اگر نسخه شما به روز نیست، به طور اتوماتیک شروع به دانلود و بروز رسانی می کند در غیر اینصورت با دیالوگی به شما می گوید که سیستمان بروز است.

چطور مرورگر فایر فاکس را بروز رسانی کنیم ؟

 

بنابراین از طریق این مسیر می توانید به جزییات کامل در مورد بروز بودن مرورگر خود دست پیدا کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>