دسته ها

ترفند ترافیک وبسایت خود را افزایش دهید

نتیجه تصویری برای بک لینک

خیلی وقت ها وقتی می خواهیم ترافیک وبسایت خود را افزایش دهیم می خواهیم با هر روشی که هست آنرا افزایش دهیم. اما ما در اینجا بهترین روش ها را برای افزایش ترافیک آموزش می دهیم.در ادامه با ما همراه باشید.

پخش کردن لینک از جمله کارهایی هست که شما می‌تونید بدون هیچ هزینه ای انجامش بدید. شرکت کردن در فروم های مختلف و معرفی کردن وبسایت و قرار دادن لینک وبسایت و دعوت از افراد فروم برای بازدید از وبسایت شما.

گرفتن بک لینک از وبسات های مختلف. خیلی ها بعد از رسیدن به این راه به این فکر می‌کنن که برن و مثلا ۲۰۰۰هزارتا بک لینک بگیرن و با این کار هم ترافیک داشته باشن هم نتایج سرچشون خوب بشه. اما نه! به همین راحتی ها هم نیست.

برای اینکه بتونید بک لیک خوب بگیرید و نتایج سرچ شما بهتر بشه باید تو مرحله اول محتوای با کیفیت تولید کنید. شاید بگید بک لینک چه ربطی به محتوا داره!. گرفتن بک لینک از ۲۰۰۰هزار وبسایت بی کیفیت و سطح پایین هیچ ارزشی برای شما نداره. باید به فکر این باشید که با وبسایت های با قدرت و با کیفیت کار کنید.

پس برای اینکه بتوند با وبسایت های با کیفیت همکاری داشته باشید باید محتوای وبسایت شما قوی باشه. اینجوری هم ترافیک رو افزایش میدید هم ترافیک ورودی شما بیشتر توی وبسایت می‌مونه هم گوگل به اهمیت بیشتری به ۲تا بک لینک با کیفیت میده تا ۲۰۰۰هزارتا بک لینک بدردنخور.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>