دسته ها

اپلیکیشن یادآوری امور روزانه با اپلیکیشن اندرویدی Just Reminder

یادآوری امور روزانه با اپلیکیشن اندرویدی Just Reminder

اپلیکیشن Just Reminder برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید امور روزانه و کار های مهم خود را یادآوری کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

بارها پیش آمده است که قصد انجام یک امر بسیار مهم و حیاتی را داشته باشیم اما به دلایل مختلف از جمله مشغله‌های ذهنی، آن را فراموش کنیم. این مشکل همیشه با انسان بوده و حتی تا همین چند سال پیش که گوشی‌های موبایل تا این حد بین مردم جا نیفتاده بودند، از روش‌هایی همچون علامت زدن با خودکار روی دست یا تنظیم زنگ ساعت‌های مچی و… برای آنکه کارهای مهمی را فراموش نکنیم استفاده می‌کردیم. اما به لطف گوشی‌های هوشمند، مبحثی با عنوان Reminder به وجود آمد که یک بار برای همیشه این مشکل را ریشه کن کرد. Reminder‌ها که در زبان فارسی، یادآور معنا می‌شوند اپلیکیشن‌های هوشمندی هستند که قادر به یادآوری موضوعات مهمی که از قبل در آن‌ها ثبت کرده‌اید بوده و به این ترتیب مشکل فراموشی امور مختلف را به صفر نزدیک کرده است. Just Reminder نیز یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها در زمینه‌ی یادآوری مسائل است که موضوعات درج شده را در دسته‌های مختلف تقسیم‌بندی خواهد کرد.

یادآوری امور روزانه با اپلیکیشن اندرویدی Just Reminder

 

نحوه‌ی کار با Just Reminder بسیار ساده و گویا است به طوری که تنها کافی است با مراجعه به اپلیکیشن و تنظیم یک یادآوری جدید، ساعت و تاریخ دلخواه خود را برای آن مشخص کنید تا دقیقا در زمان تعیین شده، موضوع ثبت شده را به شما اطلاع دهد. ویژگی مناسبی که در Just Reminder مشاهده کردیم امکان دسته‌بندی کردن امور در موضوعات مختلف بود. برای مثال می‌توانید یک دسته‌بندی با عنوان دارو بسازید و یک دسته‌بندی برای اقساط. سپس یادآورهای مربوط به هرکدام را در دسته‌های مربوط به خود قرار دهید و قادر به مدیریت کامل‌تر و بهتر هر دسته باشید. مورد جالبی که در این اپ وجود دارد امکان اختصاص دادن یادآورهای ثبت شده به تماس‌ها است به طوری که زمان دریافت یا برقراری تماس با شماره‌ی معین شده، یادداشت ثبت شده در بخش یادآورها را نیز مشاهده خواهید کرد. به لطف ویژگی تبدیل صدا به متن نیز می‌توانید با استفاده از موتور صوتی گوشی خود، امور مد نظر خود را بگویید تا Just Reminder آن را تبدیل به متن کند و به این طریق از زحمت تایپ کردن رهایی یابید. پشتیبانی این ویژگی از زبان فارسی بستگی به موتور صوتی نصب شده در گوشی شما خواهد داشت. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • طراحی گویای رابط کاربری
  • یادآوری امور ثبت شده و جلوگیری از فراموشی
  • امکان دسته بندی کارها در لیست‌های جداگانه
  • دارا بودن ویجت

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>