دسته ها

ترفند آموزش فارسی کردن جیمیل

 

آموزش فارسی کردن جیمیل

شاید شما هم زبان انگلیسی را نمی شناسید و نمی توانید با جیمیل خود به خوبی کار کنید.ولی ما در اینجا ترفندی یاد می دهیم تا بتوانید جیمیل خود را فارسی کنید و کار هایتان را انجام دهید.در ادامه با ما همراه باشید.

فارسی کردن حساب کاربری جیمیل

دوستان گرامی و عزیز حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که در محیط حساب کاربری جیمیل بخواهید بخشی را بررسی کنید ولی به دلیل زبان اصلی بودن نتوانید به صورت دقیق متوجه شوید که اعمال این تنظیمات چه تغییراتی بر روی حساب کاربری اعمال می کند .  خوشبختانه جیمیل این قابلیت را به حساب کاربریش در ایمیل اضافه کرده است که بتوانید محیط حساب کاربری را فارسی کنید تا راحت تر بتوانید با بخش های مختلف کار کنید .  در ادامه روش انجام اینکار توضیح داده می شود .

۱- برای فارسی کردن حساب کاربری جیمیل ابتدا قسمت تنظیمات یا Setting که به شکل یک چرخ دنده در بالا گوشه سمت راست مرورگر است را انتخاب کنید .

آموزش فارسی کردن جیمیل

 

تنظیمات جیمیل

۲- سپس در قسمت زبان یا Language گزینه Gmail Display Langugae را کلیک کنید تا زبانها به شما نمایش داده شوند.

توجه کنید که زبان ها ترتیب الفبایی ندارند؛ زبان فارسی را انتخاب کنید. روی گزینه Save Changes کلیک کنید تا تغییرات اعمال شده ذخیره شود.

 

آموزش فارسی کردن جیمیل

 

آموزش فارسی کردن جیمیل

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید زبان تغییر کرده است .  اگر از نسخه موبایل جی میل برای این اکانت استفاده می کنید، همین تغییرات در نسخه موبایل جی میل شما اعمال می شود. همان طور که اعلام کردیم، حتی اگر زبان جی میل را فارسی کنید باز هم می توانید ایمیل هایتان را به سایر زبان ها دریافت یا ارسال کنید.

آموزش فارسی کردن جیمیل

 

اگر بخواهید زبان را به صورت قبل تغییر بدهید کافیست زبان را به English تغییر بدهید .

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>