دسته ها

اپلیکیشن قفل گذاری روی اپلیکیشن های نصب شده با اثر انگشت توسط Finger Security

قفل گذاری روی اپلیکیشن های نصب شده با اثر انگشت توسط Finger Security

اپلیکیشن Finger Security برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید برای اپلیکیشن های خود قفل اثر انگشت بگذارید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 در سال‌های اخیر گوشی‌های جدیدی که روانه‌ی بازار می شوند به خصوص پرچمداران برندهای مختلف همگی به سنسور تشخیص اثر انگشت مجهز شده اند تا علاوه بر امنیت بالا، باز شدن سریع قفل گوشی را نیز به همراه داشته باشند. این ویژگی که نمونه‌ی آن را در گوشی‌های سامسونگ، ال جی و … مشاهده کرده ایم به جرات یک قابلیت جذاب و همه پسند خواهد بود از همین رو طبیعتا می توان پیش بینی کرد که کاربران این گوشی ها، به دنبال راهی برای استفاده از این ویژگی در جایی به جز لاک اسکرین گوشی خواهند بود. Finger Security چنین امکانی را برای گوشی‌های اندرویدی به ارمغان خواهد آورد و اگر به دنبال چنین قابلیتی هستید می توانید با نصب آن، اپلیکیشن‌های شخصی خود را با اثر انگشت قفل کنید تا برای ورود به آن ها، تنها یک لمس کوتاه کافی باشد. 

قفل گذاری روی اپلیکیشن های نصب شده با اثر انگشت توسط Finger Security

 

Finger Security در واقع یک اپلیکیشن قفل گذاری روی اپلیکیشن‌ها است که با قرار دادن اثر انگشت به عنوان متد اصلی قفل گذاری خود، توانسته تا توجه کاربرانی که از گوشی‌های مجهز به سنسور اثر انگشت پشتیبانی می کنند را به خود جلب کند. این برنامه که به صورت رایگان برای گوشی‌های اندروید منتشر شده است برای اجرا نیاز به اندروید ۴.۳ یا بالاتر خواهد داشت و می توانید با دانلود و نصب آن از این پس، به جای روش‌های وقت گیری همچون رمزعبور یا پترن، از بهترین و امن ترین شیوه‌ی این روزهای دنیای موبایل‌ها یعنی اثر انگشت استفاده کنید. برای دانلود می توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن

نظرات ( 2 )

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>