دسته ها

فناوری اطلاعات با Lumosity مهارت های ذهن خود را پرورش دهید

با Lumosity مهارت های ذهن خود را پرورش دهید

همه ی ما می دانیم که بازی های فکری نورورن های مغز را تحریک می کنند. اگر شما هم بدنبال بازی های فکری هستید می توانید از وب سایت lumosity  استفاده کنید و به بهترین بازی های فکری دسترسی داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

در اولین تجربه‌ی بازی‌های این وب‌سایت سوالی که در ذهن شما نقش می‌بندد، این موضوع است که واقعا چه کسانی توانسته‌اند چنین ایده‌های جذاب و چالش برانگیزی را به شکل بازی دربیاورند و ذهن ما را قلقک دهند. lumosity با افتخار می‌گوید که بازی‌های فکری که با هدف پرورش ذهن و تمرکز در این وب‌سایت وجود دارد توسط جمعی از دانشمندان و طراحان بازی ساخته شده است.

با Lumosity مهارت های ذهن خود را پرورش دهید

 

با ثبت نام در این وب‌سایت و فشردن دکمه «شروع» از شما سوال می‌شود که دوست دارید چه نوع مهارت‌هایی از مغز خود را بهبود دهید. با انتخاب هر کدام از انواع مهارت‌ها، یک برنامه چندماهه برای شما چیده می‌شود که با مراجعه روزانه به وب‌سایت و انجام بازی‌هایی که بیشتر از ۱۰ یا ۱۵ دقیقه طول نمی‌کشد در مدت زمانی کوتاه می‌توانید بخش مورد نظر از مغز خود را پرورش دهید.

با Lumosity مهارت های ذهن خود را پرورش دهید

 

تمرین‌هایی که به صورت روزانه برای شما در نظر گرفته می‌شوند به صورت مرحله به مرحله سخت‌تر خواهند شد تا همچنان حل آن‌ها برای شما چالش ایجاد کند و از طرفی قادر به بازی‌های جذاب‌تر و فکری‌تر شوید. در واقع، بازی‌ها با مرحله‌ی مهارت شما همگام می‌شوند تا همیشه چالش برانگیز باشند.

با Lumosity مهارت های ذهن خود را پرورش دهید

 

با حل هر بازی می‌توانید امتیاز آن را بدست آورید و به صورت هفتگی و ماهانه نیز بهترین و بدترین عملکرد‌های روزانه خود را مشاهده کنید.

وب‌سایت lumosity مدعی است در صورت انجام مداوم تمرین‌ها و پیگیری آن به صورت منظم، مهارت دلخواه شما به صورت کاملاً واقعی و علمی با این بازی‌های هدف‌دار، بدون اینکه زحمت خاصی دیگری بکشید، تا ۸۵ درصد بهبود پیدا خواهد کرد. البته همانطور که گفتیم در وب‌سایت نیز نمودار‌های پیشرفت روز به روز شما وجود دارد که می‌توانید با کمک آن‌ها از روند پیشرفت خود آگاهی پیدا کنید.

با Lumosity مهارت های ذهن خود را پرورش دهید

 

اگر دوست دارید از طریق گوشی هوشمند خود نیز از سرویس lumosity استفاده کنید، اپلیکیشن lumosity برای بسیاری از سیستم‌ عامل‌ها در دسترس است.

برای استفاده از این وبسایت به http://www.lumosity.com مراجعه کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>