دسته ها

فناوری اطلاعات ساخت آسان و سریع عکس‌ های پرسنلی و رسمی

ساخت آسان و سریع عکس‌ های پرسنلی و رسمی

خیلی از مواقع به عکس های پرسنلی نیاز داریم. شاید برای شما هم اتفاق بیافتد که به عکس نیاز داشته باشید و وقت رفتن به عکاسی را داشته نباشید. ما در اینجا به شما وب سایتی را معرفی می کنیم که می توانید با استفاده از آن عکس پرسنلی و رسمی بگیرید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

وب‌سایت epassportphoto که در واقع برای ساخت عکس‌های پاسپورت به وجود آمده اما در عین حال می‌تواند مورد استفاده‌های دیگری نیز برای ساخت عکس‌های رسمی دیگری نیز قرار بگیرد. 

ساخت آسان و سریع عکس‌ های پرسنلی و رسمی

 

بسیاری از ما عکس‌های مختلفی داریم که در مواقع مختلف و به صورت لحظه‌ای و بدون برنامه‌ریزی قبلی گرفته‌ایم، بنابراین برای استفاده به عنوان عکسی رسمی مناسب نیستند. اما با وب‌سایت epassportphoto می‌توان حتی عکس‌های غیر رسمی (در صورتی که حداقل‌های لازم را داشته باشند) را به عکس‌های رسمی تبدیل کرد. بنابراین با ابزاری عالی رو به رو هستیم که در ساخت عکس‌های رسمی بسیار جالب عمل می‌کند. 

ساخت آسان و سریع عکس‌ های پرسنلی و رسمی

 

این وب‌سایت در ابعاد‌های مختلف و برای کشور‌های گوناگون امکان ساخت عکس رسمی را فراهم می‌کند. با ورود به وب‌سایت می‌توانید ابعاد عکس و کشور را انتخاب کنید و پس از آن بر روی Get My Passport Photo کلیک کنید. در صفحه بعد دو گزینه مواجه می‌شوید که هر دو اشتراک‌های پولی استفاده از این سرویس است اما در پایین این دو می‌توانید با انتخاب گزینه Do it Yourself به صفحه آپلود، تنظیم و در نهایت دانلود تصویر رسمی خود اقدام کنید.

ساخت آسان و سریع عکس‌ های پرسنلی و رسمی

 

نکته جالب درباره این وب‌سایت این است که حتی از عکس‌های غیر رسمی خود هم می‌توانید عکس‌های رسمی درآورید. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم وب‌سایت epassportphoto را برای ساخت عکس‌های رسمی استفاده کنید.

برای استفاده از این وبسایت به https://www.epassportphoto.com مراجعه کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>