دسته ها

اپلیکیشن مدیریت و ویرایش عکس، ویدیو و صوت در اپلیکیشن Video2me

مدیریت و ویرایش عکس، ویدیو و صوت در اپلیکیشن Video2me

اپلیکیشن Video2me برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید فایل های ویدیو ، صدا ، تصاویر را ویرایش کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

تاکنون اپلیکیشن‌های مختلفی را برای ویرایش فایل‌های صوتی، ویدیویی و عکس‌ها در زوم اپ معرفی کرده‌ایم که هرکدام ابزارهای متنوعی را در زمینه‌ی کاری خود در اختیار کاربران قرار می‌دادند. اما آیا تا به حال به اپلیکیشنی همه کاره که یک تنه قادر به ویرایش عکس، ویدیو و صوت باشد فکر کرده‌اید؟ Video2me اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که با نصب آن می توانید به طور همزمان به ویرایش عکس، ویدیو و صوت بپردازید و از دیگر اپلیکیشن‌هایی که هر کدام تنها به یکی از این موارد می‌پرداختند بی نیاز شوید. طبیعتا کاربرانی وجود دارند که به هیچ کدام از این اپلیکیشن‌های ویرایشگر نیاز ندارند اما اگر جزو افرادی باشید که روزانه مشغول اشتراک گذاری عکس یا ویدیو در شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام یا تلگرام هستند حتما اهمیت بالای چنین برنامه‌ای را درک خواهید کرد. در ادامه به صورت بخش بندی شده به معرفی امکاناتی که این برنامه در اختیار شما قرار خواهد داد می‌پردازیم.

مدیریت و ویرایش عکس، ویدیو و صوت در اپلیکیشن Video2me

 

ساخت ویدیوهای کلاژ اولین امکانی است که در بخش ویرایشگر ویدیویی این برنامه شاهد آن خواهید بود. از بخش‌های بعدی می‌توان به ساخت اسلایدشو از عکس‌ها، برش زدن ویدیوها و جدا کردن بخش مورد نظر، تبدیل فایل ویدیویی به Gif و بالعکس, کاهش حجم و کیفیت ویدیوها، کراپ کردن بخشی از تصویر ویدیوها، امکان ثبت اسکرین شات از ویدیو و چرخاندن تصویر اشاره کرد.

بخش مدیریت عکس و گیف نیز چیزی از بخش ویدیویی برنامه کم ندارد و امکانات بی‌نظیری را در اختیار شما قرار خواهد داد. ساخت تصاویر متحرک گیف از عکس‌های ساده، امکان فیلمبرداری توسط گوشی و تبدیل به گیف، امکان ساخت فایل گیف از ویدیو و بالعکس، برش، چرخش و تغییر سایز فایل گیف از امکانات مربوط به فایل‌های گیف هستند و امکان تغییر روشنایی تصاویر، برش بخش مورد نظر از یک عکس، امکان اعمال فیلترهای جذاب روی تصاویر و … نیز از ابزارک‌هایی هستند که در کار با عکس‌ها در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

در بخش صوتی نیز علاوه بر آنکه می‌توانید اقدام به تعیین یا تغییر رینگتون و … کنید می‌توانید فایل‌های صوتی ویدیوها را استخراج کنید‌. برای مثال اکر از موسیقی یک ویدیو خوشتان آمده است توسط این بخش می‌توانید ویدیوی مورد نظر را به فرمت Mp3 تبدیل کنید. توسط ابزار Trim نیز می‌توانید به برش دادن فایل‌های صوتی و ساخت رینگتون بپردازید. برای دانلود این برنامه از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • طراحی گویای رابط کاربری
  • امکان ویرایش ویدیو، عکس و صوت
  • شامل شدن ابزارهای بسیار متنوع و کاربردی

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>