دسته ها

اپلیکیشن ارسال پیامک های گروهی به مخاطبان با Multi SMS & Group SMS

ارسال پیامک های گروهی به مخاطبان با Multi SMS & Group SMS

خیلی از افراد بدلیل ندشتن وقت نمی توانند به خوبی به صورت گروهی پیامک ارسال کنند. اپلیکیشن Multi SMS برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید ارسال گروهی پیامک ها را بهتر مدیریت کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

با وجود آنکه تلگرام و دیگر اپلیکیشن‌های پیام رسان آنلاین این روزها در اوج محبوبیت خود به سر می‌برند هنوز هم پیامک‌ها یکی از مهم‌ترین نیاز‌ها محسوب می‌شوند. Multi SMS اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید پیامک‌های گروهی خود را با در اختیار داشتن امکانات بیشتری ارسال کنید و روی آن‌ها مدیریت داشته باشید. در حالت پیش فرض وقتی قصد ارسال پیامک به بیش از یک نفر را دارید اپلیکیشن پیام رسان گوشی اقدام به ارسال نوبتی پیام مورد نظر به آن‌ها می‌کند. اما Multi SMS قادر است این امر را در یک پنل حرفه‌ای‌تر با امکان نظارت بر موارد ارسالی برای شما انجام دهد به این صورت که می‌توانید عملیات ارسال را مشاهده کرده و از ارسال‌های موفق یا ناموفق باخبر شوید تا اگر پیامکی به یک شماره‌ی خاص تحویل داده نشد، مجددا در زمانی دیگر اقدام به ارسال آن کنید.

ارسال پیامک های گروهی به مخاطبان با Multi SMS & Group SMS

قابلیت ارسال زمان‌‌بندی نیز یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب Multi SMS محسوب می‌شود. پیش از این نیز با اپلیکیشن‌هایی برای ارسال خودکار پیامک در آینده آشنا شده‌ایم اما در Multi SMS می‌توانید این ویژگی را برای پیامک‌های گروهی در اختیار داشته باشید تا برای مثال به طور خودکار در عید فطر پیامک تبریک شما به کاربران انتخاب شده ارسال شود. دقت Multi SMS به قدری بالا است که حتی می‌توانید زمان بین ارسال هر پیامک را نیز مشخص کنید چراکه برخی مواقع ارسال همزمان پیامک باعث تداخل و عدم ارسال برخی از آن‌ها می‌شود اما با این امکان می‌توانید زمان بین ارسالی را برای مثال روی ۱۰ ثانیه قرار دهید تا پیامک مورد نظر با فاصله‌ی ۱۰ ثانیه برای افراد مشخص شده ارسال شود. برای دانلود این اپلیکیشن که با حجم ۴ مگابایت برای اندروید ۳ یا بالاتر منتشر شده است می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • مدیریت ارسال گروهی
  • امکان زمانبندی پیامک‌های گروهی
  • امکان مدیریت تاخیر مابین ارسال‌ها

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>