دسته ها

اپلیکیشن نظارت بر قدرت آنتن دهی وای فای و تداخل کانال ها با WiFi Signal

نظارت بر قدرت آنتن دهی وای فای و تداخل کانال ها با WiFi Signal

مدیریت وای فای یکی از کار هایی است که در گوشی های موبایل اهمیت زیادی دارد.  WiFi Signal اپلیکیشنی است که می توان با استفاده از آن به بهترین شکل ممکن در دستگاه اندرویدی وای فای را مدیریت کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

 

اولین موضوعی که در این برنامه جلب توجه می‌کند ظاهر زیبا و گرافیکی آن است. سیگنال مودم به صورت گرافیکی به شما نمایش داده خواهد شد تا بتوانید از قدرت آن آگاه شوید. بخش دیگری در برنامه که از اهمیت بسیار بالایی هم برخوردار است به نمایش WiFi Channel مودم کاربران اطراف شما خواهد پرداخت تا بتوانید متوجه اختلال‌های احتمالی در این مورد شوید. گاهی استفاده‌ی مشترک چند مودم نزدیک به هم از کانال‌های مشترک باعث بروز اختلال و قطعی‌های مکرر در ارتباط خواهد شد که توسط این بخش از برنامه می‌توانید به این موضوع نظارت کرده، و در صورتی که نمودار نمایش داده شده نشان از مشترک بودن کانال مودم‌های نزدیک به شما داشت اقدام به تغییر کانال مودم خود کنید. این موضوع شاید روی کاغذ چندان تاثیرگذار نباشد اما پیشنهاد می‌کنیم حتما این موضوع را بررسی کنید چراکه در صورت وجود کانال‌های مشترک، تغییر کانال می‌تواند تاثیر فوق‌العاده‌ای در قدرت آنتن دهی و ثبات آن داشته باشد. این برنامه دارای دو ویجت برای نمایش سریع در صفحه‌ی خانگی اندروید نیز است که توسط آن‌ها می‌توانید بدون ورود به برنامه، از موارد مورد نظر با خبر شوید.

WiFi Signal در دو نسخه‌ی رایگان و پولی منتشر شده است که تنها تفاوت آن‌ها نمایش داده نشدن تبلیغات در نسخه‌ی پولی است. نسخه‌ی رایگان این برنامه با حجم ۳ مگابایت منتشر شده است و برای اجرا به اندروید ۴.۱ یا بالاتر نیاز دارد. تعداد دانلود این برنامه نیز تنها در پلی‌استور بیش از ۵۰۰ هزار دریافت ثبت شده است. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • رابط کاربری زیبا و چشم نواز
  • ارائه‌ی اطلاعات دقیق به صورت گویا
  • بررسی تداخل‌های احتمالی مودم‌ها

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی مشاهده نشد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>