دسته ها

فناوری اطلاعات یادداشت هایی با قابلیت نابودی خودکار بفرستید

یادداشت هایی با قابلیت نابودی خودکار بفرستید

خیلی از مواقع می خواهیم وقتی برای افراد مختلف یادداشت هایی ارسال می کنیم پس از خوانده شدن به صورت خودکار از بین بروند. اگر شما هم می خواهید یادداشت های خود بعد از خوانده شدن پاک شوند می توانید با استفاده از وب سایتی که معرفی می کنیم این کار را انجام دهید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

privnote یکی از بهترین وب‌سایت‌هایی است که می‌توانید با استفاده از آن متن‌هایی را بنویسید یا کپی کنید و با دریافت یک لینک اختصاصی آن را برای شخصی که می‌خواهید از طریق هر پیام‌رسانی ارسال کنید یا اینکه به شخص مورد نظر خود آن را ایمیل کنید.

بنابراین برای شروع پس از ورود به این وب‌سایت https://privnote.com در نوار زرد رنگ متن دلخواه خود را بنویسید و پس از آن بر روی Create Note کلیک کنید تا لینکی مخصوص دریافت کنید. حالا می‌توانید با کلیک بر روی Email Link برنامه پیش‌فرض ایملیی خود را باز کنید و آن را برای شخص دلخواه خود ارسال کنید.

یادداشت هایی با قابلیت نابودی خودکار بفرستید

 

البته پیش از اینکه روی Create برای ساختن این یادداشت از بین برنده خودکار کلیک کنید، می‌توانید روی گزینه Options کلیک کنید تا تنظیمات بیشتری برای شخصی سازی این یادداشت در اختیار بگیرید. برای مثال:

  • Note self-destructs: با انتخاب گزینه اول می‌توانید مدت زمانی را که یادداشت پس از ساخته شدن از بین می‌رود تعیین کنید.
  • Manual password: در گزینه دوم می‌توانید رمزعبوری اختصاصی برای یادداشت خود تعیین کنید تا حتی برای باز کردن یادداشت نیز نیاز به رمز باشد.
  • Destruction notification: در گزینه سوم نیز می‌توانید ایمیلی را وارد کنید که ضمن از بین رفتن یادداشت در همان لحظه ایمیلی به شما ارسال شود و این موضوع را اطلاع دهد.
برای استفاده از این وبسایت به https://privnote.com مراجعه کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>