دسته ها

اپلیکیشن تبدیل آنلاین تمامی فرمت ها به یکدیگر با The File Converter

تبدیل آنلاین تمامی فرمت ها به یکدیگر با The File Converter

اپلیکیشن The File Converter برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید فرمت فایل های مختلف مثل ویدیو ، عکس و … را به صورت آنلاین تغییر دهید.. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

نیاز به تبدیل فرمت فایل‌ها موضوعی نیست که هرکاربری با آن مواجه شوید اما اگر تاکنون تجربه‌ی قرار گرفتن در چنین موقعیتی را داشته باشید حتما موافق خواهید بود که این ویژگی تا چه حد می‌تواند مفید، کارساز و ضروری باشد. تاکنون نرم‌افزارهای مختلفی چه در کامپیوتر و چه در گوشی‌های موبایل برای انجام این تبدیل‌ها منتشر شده است اما معمولا هر کدام مربوط به یک نوع از فایل‌ها بودند. The File Converter اما یک اپلیکیشن همه فن حریف است که از هر نوع تبدیلی که فکرش را کنید پشتیبانی می‌کند. فایل‌های ویدیویی، صوتی، عکس‌ها، فایل‌های متنی و‌… از مواردی هستند که در این برنامه قادر به تبدیل فرمت آن‌ها خواهید بود. اگر قصد تبدیل MKV به Mp4 یا تبدیل OGG به Mp3 یا حتی تبدیل Doc به PDF را دارید The File Converter قادر است تا به سادگی هرچه تمام‌تر این عمل را برای شما به انجام برساند. البته کارکرد این برنامه نیازمند برقرار بودن ارتباط اینترنتی شما خواهد بود که این موضوع با توجه به این که طیف بسیار وسیعی توسط The File Converter پشتیبانی می‌شوند قابل انتظار بود. 

تبدیل آنلاین تمامی فرمت ها به یکدیگر با The File Converter

 

 

The File Converter در دو نسخه‌ی پولی و رایگان منتشر شده است. در نسخه‌ی رایگان محدودیتی در فرمت فایل‌ها اعمال نشده و می‌توانید حتی بدون خرید نسخه‌ی پولی نیز فایل‌های مهم خود را در مواقع ضروری تبدیل کنید. تبدیل رایگان تنها برای فایل‌های کوچک‌تر از ۱۰۰ مگابایت و تنها برای ۲ نوبت امکان‌پذیر است و برای از بین بردن این محدودیت نیاز به خرید یا دانلود نسخه‌ی پولی خواهید داشت. فرمت‌های پشتیبانی شده توسط این موارد عبارتند از : (۳GP, 3G2, FLV, MKV, MP4, MPEG-2, OGG, WEBM, یا WMV) در ویدیوها، (MP3, OGG, WAV, WMA, AAC, FLAC, M4A, یا MMF) در فایل‌های صوتی، (JPG, PNG, BMP, EPS, GIF, HDR, EXR, SVG, TGA, TIFF, WBMP, یا WEBP) در عکس‌ها، (PDF, DOC, TXT, ODT, FLASH, یا HTML) در اسناد و فایل‌های متنی، (EPUB, MOBI, PDF, LRF, FB2, LIT, PDB, TCR) در کتاب‌های الکترونیکی و (ZIP, BZ2, 7Z, یا GZ) در فایل‌های فشرده. همانطور که گفته شد کارکرد این برنامه به صورت آنلاین خواهد بود به این معنا که برای آپلود هر فایل، این اپلیکیشن ابتدا اقدام به آپلود آن فایل خواهد کرد و پس از تبدیل نیز نیاز به دانلود آن خواهید داشت. از همین رو توجه به ترافیک مصرفی نیز حائز اهمیت است و اگر از محدودیت ترافیک اینترنتی برخوردارید بهتر است فایل‌های ویدیویی خود را به جای این برنامه، توسط Video Converter به صورت آفلاین تبدیل کنید. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • امکان تبدیل تمامی فرمت های موجود به یکدیگر
  • امکان تبدیل فرمت فایل های ویدیویی
  • امکان تبدیل فرمت فایل های صوتی
  • امکان تبدیل فرمت فایل های متنی

نکات منفی

  • نیاز به ارتباط اینترنتی برای کارکرد
  • امکان انجام تنها دو تبدیل در نسخه رایگان
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>