دسته ها

اپلیکیشن شبکه مجازی عکاسان و دنیایی از تصاویر دیدنی با Pickit Photo Finder

شبکه مجازی عکاسان و دنیایی از تصاویر دیدنی با Pickit Photo Finder

خیلی از افراد دوست دارند که عکس های زیبای خود را به اشتراک بگذارند تا دیگران ببینند. Pickit Photo Finder اپلیکیشنی است که می توان با استفاده از آن عکس های خود را به اشتراک گذاشت. در ادامه با ما همراه باشید.

شبکه مجازی عکاسان و دنیایی از تصاویر دیدنی با Pickit Photo Finder

بخش جالب دیگری نیز در برنامه وجود دارد که به کمک آن می‌توانید تصاویر درخواستی خود را ثبت کنید تا عکاسان برنامه دست به کار شده و با محوریت درخواست شما، از سوژه‌ی مورد نظر عکاسی کنند. برای مثال شما به عنوان یک کاربر عادی علاقه‌ی زیادی به مشاهده‌ی منظره‌های معروف دنیا دارید که می‌توانید با درخواست دادن مکان مورد نظر، از عکاسان حاضر در برنامه درخواست کنید تا اگر در محل مورد نظر شما حضور دارند یا زندگی می‌کنند، این تصاویر را برای شما به ثبت برسانند. این امکان به خصوص برای مکان‌ها یا سوژه‌هایی که در گوگل کمتر پیدا می‌شوند بسیار کاربردی و ارزشمند خواهد بود. البته در رابطه با مکان‌های معروفی که در گوگل یافت می‌شوند نیز باید گفت که طبیعتا لذت تماشای عکس‌هایی که به خاطر شما گرفته‌اند، بسیار بیشتر از تصاویر موجود در گوگل خواهند بود. برای دانلود این برنامه که برای هر سه پلت فرم اندروید، ویندوزفون و آی او اس منتشر شده است می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

 

دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>