دسته ها

اپلیکیشن پخش فایل های صوتی و ویدیویی در اپلیکیشن HD Video Player

پخش فایل های صوتی و ویدیویی در اپلیکیشن HD Video Player

اپلیکیشن HD Video Player برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید فایل های صوتی و ویدیویی خود را در محیطی متفاوت و زیبا اجرا کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

اگر از آن دسته کاربرانی هستید که این روزها، فیلم‌ها و سریال‌های مورد علاقه‌ی خود را بعد از دانلود به گوشی منتقل می‌کنند تا هنگام خواب یا ساعات بیکاری در بین کلاس‌های دانشگاه، وقت خود را با مشاهده‌ی سریال‌های محبوبشان پر کنند حتما از دردسرهای خاصی که فیلم دیدن در موبایل و تبلت را کمی پیچیده می‌کند با خبر هستید. نکته‌ی اول فرمت فایل‌های ویدیویی است. محبوب‌ترین و پر‌استفاده‌ترین فرمت فایل‌های تصویری در حال حاضر MKV است که کیفیت بالا را در حجم‌های کم ممکن می‌کند؛ اما متاسفانه بسیاری از پلیرها از جمله پلیر پیش‌فرض گوشی‌ها از آن پشتیبانی نمی‌کنند. نکته‌ی دوم که به زیرنویس‌ها اختصاص دارد کار را از قبل هم پیچیده‌تر می‌کند؛ چرا که اگر هم پلیر پیش‌فرضی پیدا شود که از فرمت‌هایی مانند Mkv و Mp4 پشتیبانی کند، به احتمال زیاد از زیرنویس‌ها با فرمت Srt و Sub/Idx پشتیبانی نخواهد کرد. HD Video Player اپلیکشنی مشابه به QuickPic است با این تفاوت که به جای عکس، به اجرای فایل‌های صوتی و ویدیویی خواهد پرداخت. بدون شک داشتن یک پلیر واحد که قادر به اجرای فایل‌های صوتی و ویدیویی باشد برای بسیاری از کاربران جذاب خواهد بود به طوری که کاربر را از نصب پلیرهای جداگانه برای موسیقی و ویدیو بی‌نیاز خواهد کرد.

پخش فایل های صوتی و ویدیویی در اپلیکیشن HD Video Player

 

این برنامه از محیط بسیار زیبایی برخوردار است و در کنار این زیبایی قابلیت شخصی‌سازی رنگ محیط برنامه نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید رنگ آن را مطابق سلیقه‌ی خود تعیین کنید. امکانات و بخش‌های مختلف برنامه در منوی کناری HD Video Player قرار گرفته‌اند که نگاهی کوتاه به هرکدام از این گزینه‌ها خواهیم داشت. با انتخاب گزینه‌ی اول که با عنوان Video مشخص شده است می‌توانید تمامی فایل‌های ویدیویی موجود در حافظه‌ی گوشی را مشاهده کنید. با انتخاب گزینه دوم یا Audio امکان مشابهی را در اختیار خواهید داشت با این تفاوت که این بار تمام فایل‌های صوتی موجود در گوشی را به تفکیک پوشه‌هایی که در آن قرار دارند مشاهده خواهید کرد. گزینه‌ی سوم یا Directory یک فایل منیجر ساده در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید با مراجعه به پوشه‌های مورد نظر به پخش فایل‌های صوتی و تصویری که در آن قرار دارند بپردازید. گزینه‌ی چهارم یا همان History آخرین ویدیوها و فایل‌های صوتی که پخش کرده‌اید را نمایش خواهد داد تا بتوانید دسترسی سریع‌تری به موارد مورد نظر خود داشته باشید. گزینه‌های Stream و Local نیز برای بخش مستقیم فایل‌های صوتی و ویدیویی به صورت آنلاین یا لوکال است که همین دو امکان کارایی و امکانات HD Video Player را تا حد چشمگیری افزایش داده‌اند.

نکات مثبت

  • پخش صدا و ویدیو در یک اپلیکیشن
  • امکان پخش تمامی فرمت های رایج صوتی و ویدیویی
  • امکان استریم کردن ویدیو و صوت

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>