دسته ها

اپلیکیشن پخش آنلاین شبکه های تلویزیونی در ویندوزفون با UniversalTV

پخش آنلاین شبکه های تلویزیونی در ویندوزفون با UniversalTV

اگر شما هم می خواهید وقتی در مسافرت هستید تلویزیون نگاه کنید می توانید با استفاده از اپلیکیشن UniversalTV در ویندوزفون شبکه های ایران و ۵ کشور دیگر را به صورت آنلاین در اختیار داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

احتمالا برای شما هم بارها پیش آمده است که به دلایل مختلف به تلویزیون دسترسی نداشته باشید و موفق به مشاهده‌ی برنامه‌ی مورد نظر خود نشوید. خوشبختانه در سال‌های اخیر با افزایش سرعت اینترنت و همچنین ارائه‌ی سرویس پخش آنلاین از سوی شبکه‌ها، این مشکل تا حد بسیاری حل شده است و کاربران می‌توانند در صورتی که به تلویزیون دسترسی نداشتند، تنها با یک ارتباط اینترنتی و اپلیکیشن مورد نظر، شبکه‌های تلویزیونی را به صورت آنلاین تماشا کنند. UniversalTV یکی از بهترین انتخاب‌های موجود در ویندوزفون برای این امر است که علاوه بر ۲۲ شبکه‌ی تلویزیونی فارسی، از شبکه‌های اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، عربی، و ترکی نیز پشتیبانی می‌کند.

پخش آنلاین شبکه های تلویزیونی در ویندوزفون با UniversalTV

همانطور که در ابتدای متن نیز گفته شد این برنامه به صورت یونیورسال منتشر شده است که به هرچه کاربردی‌تر بودن برنامه کمک شایانی کرده است. کیفیت برنامه‌های در حال پخش مطابق با سرعت اینترنت شما بهینه می‌شوند تا در حد امکان بدون بروز توقف‌های مکرر به تماشای شبکه‌های مورد نظر خود بپردازید. در صورتی که سرعت اینترنت شما مناسب باشد UniversalTV قادر است تا کیفیت‌های بسیار بالایی را از برنامه‌های در حال پخش در اختیار شما قرار دهد. برای دانلود این برنامه که به صورت رایگان منتشر شده است می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>