دسته ها

اپلیکیشن تهیه و ویرایش تصاویر سلفی با Beauty Selfie Camera

 

تهیه و ویرایش تصاویر سلفی با Beauty Selfie Camera

خیلی از افراد دوست دارند که هنگام سلفی گرفتن نیز به صورت خودکار عکس ها روتوش شود. اپلیکیشن Beauty Selfie Camera برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید عکس های سلفی خود را به صورت خودکار روتوش کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

مدت‌ها است که شبکه‌ی‌های اجتماعی و زندگی مجازی نقش پر رنگی در روز و شب ما دارند به طوری که شاید اغراق نباشد اگر بگوییم در حال حاضر عده‌ای از کاربران بیش از آنکه برای زندگی حقیقی خود وقت بگذارند در شبکه‌های اجتماعی حضور دارند. این شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان تفاوت‌های متعددی با هم دارند اما چیزی که در تمام آن‌ها مشترک است تصویر پروفایل کاربر است. مهم نیست شبکه‌ی مجازی مورد نظر اینستاگرام باشد یا اسکایپ، تلگرام باشد یا فیسبوک. در هر صورت شما باید تصویری را به عنوان آواتار برای خود مشخص کنید تا کاربران دیگر شما را با آن بشناسند و در ذهن خود تعریف کنند. اگر بخشی از کاربران که علاقه‌ای به استفاده از تصویر خود به عنوان تصویر پروفایل ندارند را فاکتور بگیریم عده‌ای که از عکس‌های حقیقی خود برای پروفایل‌های مجازی استفاده می‌کنند معمولا وسواس خاصی در انتخاب عکس‌ها دارند. از میان این عده نیز اکثرا برای رفع این نیاز به دوربین موبایل و سلفی‌های متعدد روی می‌آورند. اما اگر شما هم قصد ثبت عکس با دوربین موبایل، به خصوص دوربین دوم آن را در گذشته داشته باشید حتما ایرادهای فراوانی که در چهره‌ی خود پیدا می‌کنید را تجربه کرده‌اید. Beauty Selfie Camera اپلیکیشنی برای ثبت بهترین تصاویر سلفی و روتوش خودکار چهره است که می‌توانید به کمک آن بهترین نتیجه‌ی ممکن را از دوربین گوشی تحویل بگیرید. نگاهی به تصاویر زیر کافی است تا میزان تاثیر این برنامه در سلفی‌ها را مشاهده کنید.

تهیه و ویرایش تصاویر سلفی با Beauty Selfie Camera

 

Beauty Selfie Camera علاوه بر آنکه قادر است تا سلفی‌های شما را به صورت خودکار و هوشمند روتوش کند مجهز به قابلیت‌های دیگری نیز شده است تا به کمک آن‌ها بتوانید عکس‌های خود را فانتزی‌تر کنید. برای مثال می‌توان به فیلترهای موجود در برنامه اشاره کرد که می‌توانید آن‌ها را با یک لمس روی تصاویر اعمال کنید. در بخش دیگری نیز می‌توانید اموجی‌های محبوب و دوست داشتنی را به عکس‌های خود اضافه کنید. علاوه بر عکس‌هایی که توسط همین برنامه ثبت می‌کنید می‌توانید به گالری گوشی خود نیز مراجعه کرده و عکس‌های آماده‌ی خود را برای ویرایش وارد Beauty Selfie Camera کنید. تمامی امکانات برنامه برای عکس‌های از پیش آماده نیز قابل دسترس خواهند بود و می‌توانید از آن‌ها برای زیباسازی عکس‌های خود استفاده کنید. برای دانلود این اپلیکیشن که بیش از ده میلیون دانلود در پلی‌استور گوگل کسب کرده است می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

نکات مثبت

  • امکان ویرایش تصاویر موجود در گوشی
  • امکان ثبت سلفی‌های جدید
  • امکان اضافه کردن اموجی و فیلترهای مختلف

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>