دسته ها

اپلیکیشن جلوگیری از آسیب چشم ها و خوابی راحت با Twilight

جلوگیری از آسیب چشم ها و خوابی راحت با گرگ و میش

 

خیلی از افراد به علت نور آبی نمایشگر چشمانشان به اذیت می افتد و نمی توانند خیلی با تلفن همراه کار کنند ولی می توان با اپلیکیشن Twilight نور آبی نمایشگر را تنظیم کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

جلوگیری از آسیب چشم ها و خوابی راحت با گرگ و میش

 

این اپلیکیشن با اعمال هاله‌ای قرمز یا قهوه‌ای رنگ این نور مزاحم را تا حد امکان به صفر نزدیک می‌کند؛ به طوری که تاکید شده است که اگر قصد کار با گوشی خود هنگام خواب را دارید، حتما آن را فعال کنید تا مانع از بر هم ریختگی برنامه‌ی خواب شما نشود. این روزها کار با گوشی‌های موبایل به قدری با زندگی‌های ما عجین شده است که احتمالا متوجه مضرات آن در عملکرد بدن نمی‌شویم. کافی است برای چند شب، حداقل یک ساعت قبل از خواب گوشی موبایلتان را کنار بگذارید تا متوجه خواب آرام و سریعی که به دست می‌آورید بشوید. اگر هم این موضوع برایتان سخت است، استفاده از Twilight را به شما پیشنهاد می‌کنیم که تاثیر این نور را تا حد چشمگیری کاهش می‌دهد. نکته‌ی جالبی هم که توسعه‌دهندگان Twilight در پلی‌استور به آن اشاره کرده‌اند تست چند ساله‌ی Twilight روی صفحه‌نمایش‌های AMOLED است و به نقل از این تیم، استفاده از Twilight به هیچ وجه در سوختن یا نیم سوز شدن پیکسل‌های صفحه تاثیری ندارد و اگر استفاده‌ای که از صفحه‌نمایش خود می‌کنید صحیح و مناسب باشد فعال بودن Twilight روی آن نیز خطر خاصی نخواهد داشت. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • رابط کاربری جذاب و کاملا گویا
  • امکان فعال/غیرفعالسازی در اپلیکیشن‌های منتخب
  • از بین بردن Bluelight صفحه نمایش و کمک به خواب راحت

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>