دسته ها

اپلیکیشن عکاسی حرفه ای در آیفون با اپلیکیشن iCamera

عکاسی حرفه ای در آیفون با اپلیکیشن iCamera

خیلی از افرادی که از گوشی های آیفون استفاده می کنند با دوربین های با کیفیت آن عکس های زیبایی می گیرند. iCamera اپلیکیشنی است که می توانن با آن عکس هایی حرفه ای تری گرفت. در ادامه با ما همراه باشید.

 

iCamera علاوه بر آنکه وظیفه‌ی ثبت عکس‌های شما را برعهده دارد، به عنوان یک ویرایشگر  نیز به حساب می‌آید؛ به طوری که با قرار گرفتن ده‌ها افکت و فیلتر در آن، می‌تواند شما را از دیگر برنامه‌های ویرایشگر تصویر بی‌نیاز کند. اگر دقیق‌تر بگوییم، شما در این اپلیکیشن به بیش از ۵۰ افکت جذاب و زیبا دسترسی خواهید داشت و علاوه بر این می‌توانید با استفاده از ۲۰ حالت لنز مجازی، تصاویر متفاوتی را با دوربین آیفون به ثبت برسانید. در صورتی که کمی حرفه‌ای‌تر دنیای عکاسی را دنبال کرده باشید، حتما با فرمت TiFF آشنا هستید و باید بگوییم که خوشبختانه iCamera از ثبت عکس در فرمت TiFF نیز پشتیبانی می‌کند. این فرمت عملکردی مشابه عکس‌های Raw دارد و باعث می‌شود تا عکس‌های ثبت شده، بدون افت کیفیت در فرمت JPG، ذخیره شوند. رابط کاربری iCamera نیز فوق‌العاده است و می‌توانید به صورت کاملا روان بین منوهای برنامه جا به جا شوید. برایمان جالب بود که با وجود امکانات و فیلترهای زیاد، همچنان سرعت اجرای دوربین و ثبت عکس‌ها در حد بسیار بالایی قرار داشت؛ به طوری که شما را با کوچکترین مکثی برای عکس‌برداری مواجه نخواهد کرد.

به لطف ابزارک‌های آنلاین iCamera، می‌توانید تصاویر ثبت شده را به محض عکس‌برداری، به فضاهای ابری ارسال کنید تا از همان لحظه‌ی ثبت تصویر، خیالتان بابت ماندگاری همیشگی آن، راحت شود. بدیهی است که این امکان به سرعت بالای اینترنت نیاز دارد و در صورتی که از سرعت کمتر از یک مگابیت برخوردارید، احتمالا این ویژگی برای شما کاربردی نخواهد بود. امکان ویرایش زنده نیز یکی دیگر از ویژگی‌های iCamera به حساب می‌آید که به کمک آن می‌توانید قبل از ثبت عکس، با تغییرات روشنایی و سفیدی یا حتی اعمال افکت‌ها، نتیجه‌ی خروجی را مشاهده کنید و تنها در صورت تایید، به ثبت آن بپردازید. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • وجود بیش از ۵۰ افکت و فیلتر مختلف
  • پشتیبانی از ۲۱ لنز مجازی برای ثبت تصاویر
  • امکان ذخیره‌ی عکس‌ها با فرمت TiFF
  • وجود ابزارهای زیاد برای ویرایش تصویر

نکات منفی

  • حجم نسبتا بالای آن (۴۴ مگابایت)
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>