دسته ها

اپلیکیشن مدیریت و کنترل فعالیت‌ های ورزشی در ویندوزفون با Active Fitness

مدیریت و کنترل فعالیت‌ های ورزشی در ویندوزفون با Active Fitness

اپلیکیشن Active Fitness برای گوشی های ویندوزموبایل است که با استفاده از آن می توانید فعالیت های ورزشی خود را مدیریت کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

سال‌ها است که استفاده از گوشی موبایل برای فعالیت‌های ورزشی به امری مرسوم تبدیل شده است به طوری که ده‌ها اپلیکیشن مختلف برای مدیریت فعالیت‌های ورزشی برای گوشی‌های موبایل ساخته شده است. Active Fitness نیز یکی از این اپلیکیشن‌های منتشر شده برای گوشی‌های ویندوزموبایل است که قادر خواهد بود اطلاعات دقیقی را در رابطه با فعالیت‌های روزانه‌ی شما در اختیارتان قرار دهد تا در پایان یک دوره‌ی زمانی مشخص، برای مثال بعد از یک ماه، میزان فعالیت‌های انجام شده، مسافت‌های طی شده و … را به شما گزارش دهد. این برنامه به صورت یونیورسال منتشر شده است که به لطف آن می‌توانید اطلاعات ثبت شده را علاوه بر گوشی، در کامپیوتر خود نیز در دسترس داشته باشید. برای استفاده از این برنامه، ابتدا باید بعد از ورود به برنامه فعالیت جدیدی را ثبت کنید تا فعالیت‌های شما در این پرونده ثبت و ضبط شوند.

 مدیریت و کنترل فعالیت‌ های ورزشی در ویندوزفون با Active Fitness

بخش بسیار جالب دیگری که در این برنامه وجود دارد، برنامه‌های آموزشی آن است که به شما شیوه‌های صحیح ده‌ها حرکت ورزشی را آموزش می‌دهد تا حتی اگر یک کاربر تازه کار در زمینه‌ی نرمش‌های بدنی هستید، بتوانید با مشاهده و استفاده از این بخش، دانش خود را تا سطح قابل قبولی ارتقاء دهید. کافی است تا برنامه را فعال کرده و گوشی را در جیب خود قرار دهید تا بعد از یک ماه، متوجه شوید که چه میزان مسافتی را طی کرده‌اید و میانگین سرعت و کالری سوزانده شده را نیز مشاهده کنید. برای دانلود این برنامه که به صورت رایگان برای پلتفرم ویندوزموبایل منتشر شده است می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • طراحی زیبای محیط کاربری
  • وجود برنامه‌های آموزشی
  • نظارت کامل بر فعالیت‌های ورزشی

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>