دسته ها

اپلیکیشن عکاسی حرفه ای در اندروید با Footej Camera

عکاسی حرفه ای در اندروید با Footej Camera

اپلیکیشن Footej Camera برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید عکس های زیبایی بگیرید. در ادامه با ما همراه باشید.
 
 

شاید اغراق نباشد اگر عکاسی را پر استفاده‌ترین امکان گوشی‌های همراه بدانیم. برای پی بردن به این موضوع کافی است تا نگاهی به دنیای مجازی بیندازیم تا با میلیون‌ها عکسی که روزانه در حال منتشر شدن است مواجه شوید. بخش اعظم این تصاویر توسط دوربین موبایل ثبت می‌شوند که این موضوع باعث شده است تا وجود اپلیکیشن‌های مناسب و حرفه‌ای برای عکاسی در موبایل بیش از پیش ضروری باشد. Footej Camera یکی از بهترین اپلیکیشن‌هایی است که برای مدیریت دوربین گوشی ساخته شده است و متناسب با سخت‌افزار دوربین شما می‌تواند امکانات بسیار حرفه‌ای و مناسبی را در اختیارتان قرار دهد. برای مثال اگر دوربین گوشی شما دارای شرایط مطلوبی باشد Footej Camera قادر است تا تصاویر را به صورت RAW ذخیره کنید و حتی در سرعت Shutter نیز تغییرات ایجاد کند.

عکاسی حرفه ای در اندروید با Footej Camera

 

Footej Camera دارای رابط کاربری بسیار خوبی است به طوری که هنگام کار با آن به هیچ وجه با مشکل مواجه نخواهید شد و می‌توانید در محیطی سبک و خلوت به تمام امکاناتی که نیاز دارید دسترسی داشته باشید. یکی از ویژگی‌های بسیار جالب این اپلیکیشن امکان ساخت تصاویر گیف است به طوری که می‌توانید با فیلمبرداری کوتاه مدت، ویدیوهای خود را به صورت Gif خروجی بگیرید و در تلگرام یا دیگر شبکه‌های مشابه منتشر کنید. امکان ضبط ویدیوهای Slowmotion نیز در برنامه گنجانده شده است تا در صورت وجود پیش‌نیاز‌های سخت‌افزاری، بتوانید ویدیوهای جذابی را به صورت آهسته ضبط کنید. اگر به عکاسی سریع هم علاقه دارید باید بگوییم که Footej Camera از Brust Mode نیز پشتیبانی می‌کند که به کمک آن می‌توانید با یک لمس چندین عکس را در صدم ثانیه ثبت کنید و از بین آن‌ها بهترین گزینه را در گوشی خود ذخیره کنید. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • طراحی گویای رابط کاربری
  • امکان ثبت تصاویر Raw
  • امکان تغییر سرعت شاتر دوربین
  • امکان ثبت تصاویر گیف

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>