دسته ها

اپلیکیشن بررسی رنک و سئوی سایت با SEO SERP mojo

بررسی رنک و سئوی سایت با SEO SERP mojo

خیلی از افراد دوست دارند که بدانند سئو وب سایت خود در موتور های جستجو موقعیت خوبی دارد یا نه. SEO SERP mojo اپلیکیشنی برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توان سئوی وب سایت خود را آنالیز کنید و از نکات مهم درباره وب سایت ها را مطلع شوید. در ادامه با ما همراه باشید.

و یاهو به عنوان غول‌های بی‌رقیب دنیای جستجو، برای رتبه دهی سایت‌ها و ایندکس کردن آن‌ها از الگوریتم‌های خاصی پیروی می‌کنند. برای مثال وقتی شما کلمه‌ای را در گوگل جستجو می‌کنید این موتور جستجو حداقل صدها هزار نتیجه برای آن پیدا می‌کند در حالی که تنها ۱۰ یا ۲۰ مورد از آن‌ها در صفحه‌ی اول نتایج نمایش داده می‌شوند. این امر وابسته به سئوی صحیح و رعایت قوانینی دقیق در مطالب نوشته شده است که به روش‌های متفاوت و توسط افراد مختلف قابل انجام است و هرچه وب‌سایت شما در این زمینه قوی‌تر باشد، در نتایج جستجوی گوگل نیز جایگاه بالاتری خواهد داشت. SEO SERP mojo اپلیکیشنی برای صاحبان سایت و وبلاگ‌ها به شمار می‌رود که قادر است به بررسی موارد مختلف در زمینه‌ی سئوی سایت و مطالب شما بپردازد و پیش نمایشی از وضعیت فعلی سایت به شما ارائه دهد تا با آگاهی از شرایط حاکم بر سایت، بتوانید مدیریت بهتری بر آینده‌ی وب‌سایت خود داشته باشید. این برنامه موقعیت وب‌سایت شما را در سه موتور جستجوی برتر دنیای وب یعنی گوگل، بینگ و یاهو بررسی خواهد کرد.

بررسی رنک و سئوی سایت با SEO SERP mojo

 

شما در این برنامه نه تنها قادر به بررسی سئوی وب‌سایت‌های خود خواهید بود، بلکه می‌توانید هر سایت دیگری را نیز که مایل بودید بررسی کنید. گاهی توجه و دقت به نقاط قوت وب‌سایت‌های بزرگ می‌تواند نکات آموزشی بسیار مهمی را به همراه داشته باشد که به لطف SEO SERP mojo می‌توانید تا حد امکان از این مهم برخوردار باشید. ویژگی دیگری که در SEO SERP mojo وجود دارد امکان بررسی Keyword‌ها است به طوری که می‌توانید با وارد کردن یک کلمه‌ی بخصوص، از وضعیت آن در دنیای جستجو باخبر شوید. نکته‌ی جالبی که در این بخش وجود دارد نمایش نمودار تاریخچه‌ی این کلمات کلیدی است به طوری که می‌توانید فراز و نشیب آن‌ها را به طور کامل مشاهده کنید و در صورتی که کلمه‌ی مورد نظر در زمان جاری از وضعیت مناسبی برخوردار نبود از آن به عنوان Keyword سایت خود استفاده نکنید. البته سئو و بهینه‌سازی سایت امری کاملا تخصصی و نیازمند دانش‌های مربوطه محسوب می‌شود و این برنامه تنها نقشی کمکی برای شما خواهد داشت و برای انجام امور تخصصی‌تر نیازمند افراد حرفه‌ای در این زمینه خواهید بود.

SEO SERP mojo با حجم حدودی ۳ مگابایت برای اندروید ۲.۳ یا بالاتر منتشر شده و تنها در پلی‌استور گوگل دارای ۵۰ هزار دانلود است. برای دانلود این برنامه و استفاده از ویژگی‌های رایگان آن می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید. برای برخورداری از امکانات کامل برنامه نیازمند خریداری نسخه‌ی پولی خواهید بود.

نکات مثبت

  • طراحی زیبای رابط کاربری
  • رایگان بودن امکانات مهم برنامه
  • بررسی اطلاعات در سه موتور گوگل، بینگ و یاهو

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>