دسته ها

اپلیکیشن اجرای سریع با امکانات بالا در لانچر اندرویدی Hola Launcher

اجرای سریع با امکانات بالا در لانچر اندرویدی Hola Launcher

خیلی از افراد دوست دارند که از بهترین لانچر ها استفاده کنند. اپلیکیشن Hola Launcher برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توان به بهترین لانچر دسترسی پیدا کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

 

تاکنون در زومیت لانچرهای متفاوتی را معرفی کردیم که هرکدام دارای ویژگی‌های متفاوتی بودند. Hola Launcher نیز یکی دیگر از گزینه‌های بسیار محبوب و کاربردی برای این امر است که می‌توانید با خیالی آسوده آن را جایگزین لانچر پیش‌فرض کنید. این برنامه دارای سرعت بسیار بالایی در اجرا است به طوری که حتی در گوشی‌های ضعیف و قدیمی نیز با سرعت بسیار بالا قادر به اجرا خواهد بود. بسیاری از کاربران به دلیل آنکه لانچرها را باعث کند شدن دستگاه می‌دانند از نصب آن‌ها صرف نظر می‌کنند اما این لانچر یکی از معدود گزینه‌هایی است که سرعت بالای آن متعجبتان خواهد کرد. از لحاظ ظاهری نیز این لانچر در جایگاه بسیار قابل قبولی قرار دارد و یکی از بهترین محیط‌های کاربری را برای شما به ارمغان خواهد آورد. ضمن آنکه دسته‌بندی‌ها و تب‌هایی که در این برنامه وجود دارد آن را تا حدودی با دیگر لانچرها متمایز کرده و دسترسی به اپ‌های مورد نظر را نیز سریع و ساده‌تر کرده است.

اجرای سریع با امکانات بالا در لانچر اندرویدی Hola Launcher

 

Hola Launcher از لحاظ امکاناتی نیز پابه‌پای رقبا پیش آمده است و هرآنچه از یک لانچر انتظار دارید را در این برنامه پیدا خواهید کرد. مخفی کردن اپ‌ها، پوشه‌بندی برنامه‌ها، پشتیبانی از ویجت، تغییر تنطیمات و چینش آیتم‌ها و …. از مواردی هستند که در این برنامه به آن‌ها دسترسی خواهید داشت. ویجت‌های اختصاصی نیز در این برنامه وجود دارد و می‌توانید برای مثال وضعیت آب‌وهوایی را توسط ویجت در صفحه‌ی خانگی مشاهده کنید.  پشتیبانی از پوسته‌های جذاب و متنوع نیز باعث شده است تا دست شما در شخصی‌سازی باز باشد و ظاهر برنامه را آنطور که دوست دارید تزیین کنید. امکان جالبی نیز با عنوان Swift Start در این لانچر وجود دارد که به کمک آن می‌توانید با کشیدن انگشت خود از گوشه‌ی پایین صفحه به سمت داخل یک منوی کمکی را در اختیار داشته باشید که برای زمان‌هایی که قصد کار با یک دست را دارید بسیار کاربردی خواهد بود. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • سرعت بالا در اجرا
  • پوسته‌های جذاب و متنوع
  • قابلیت کاربردی Swift Start
  • ویجت‌های اختصاصی

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی مشاهده نشد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>