دسته ها

اپلیکیشن ثبت تاریخ و ساعت روی عکس و ویدیو با اپلیکیشن Timestamp Camera

ثبت تاریخ و ساعت روی عکس و ویدیو با اپلیکیشن Timestamp Camera

خیلی از افراد دوست دارند که  ساعت و تاریخ عکس یا ویدیو روی آن ثبت شود.  Timestamp Camera یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای اندروید است که می تواند این کار را برای شما انجام دهد. در ادامه با ما همراه باشید.

 

عکس‌ها و تصاویر یکی از بهترین روش‌های ثبت خاطرات‌ هستند و به لطف گوشی‌های موبایل، این روزها تمام خاطراتمان توسط لنزهای عکاسی به ثبت می‌رسد. تماشای این عکس‌ها بعد از مدت زمان‌های طولانی بسیار لذت‌بخش و سرگرم کننده است. اما موضوعی که شاید جذابیت این خاطرات را حتی از قبل هم بیشتر کند، آگاهی از روز و زمان دقیق ثبت عکس است. قطعا وقتی بعد از ۱۰ سال به عکسی از گذشته‌ی خود نگاه می‌کنید، خیلی جالب‌تر خواهد بود که از روز و ساعتی که آن عکس را ثبت کرده‌اید هم با خبر باشید. Timestamp Camera اپلیکیشنی کاربردی برای گوشی‌های اندروید است که در زمینه عکاسی و فیلمبرداری فعالیت دارد و با ارائه‌ی امکان ثبت ساعت، تاریخ، لوکیشن و نوشته‌ی دلخواه روی تصاویر ثبت شده، توجه بسیاری از کاربران را به سوی خود جلب کرده است. نوشته‌ی دلخواهی که به آن اشاره شد می‌تواند موارد مختلفی را در بر بگیرد. برای مثال افراد بسیاری وجود دارند که به کپی رایت عکس‌های ثبت شده اهمیت زیادی می‌دهند. این افراد می‌توانند با قرار دادن نام خود در باکس نوشته‌ی دلخواه، اسم خود را نیز روی تمامی عکس‌ها ثبت کنند تا در صورت پخش عمومی تصاویر، نام عکاس نیز روی تصویر وجود داشته باشد.

در تنظیمات برنامه می‌توانید محل قرارگیری تاریخ و ساعت را مشخص کنید. علاوه بر این قابلیت انتخاب رنگ و فونت دلخواه نیز برای نوشته‌ها تعبیه شده است تا بتوانید مطابق با سلیقه‌ی خود، فونت و رنگ نوشته‌های خود را مشخص کنید. بخش نوشته‌ی دلخواه و موقعیت مکانی نیز به صورت امکانات پیشنهادی در اختیار شما قرار خواهند گرفت به این معنا که در صورت عدم تمایل، می‌توانید ثبت آن‌ها روی تصاویر را غیرفعال کنید. مورد دیگری هم که در تنظیمات برنامه مشاهده کردیم امکان تغییر سایز ساعت و تاریخ است. امکانات مربوط به دوربین Timestamp Camera نیز در حد قابل قبولی قرار دارد و تمام موارد لازم را در خود جای داده است.

این برنامه به دو صورت پولی و رایگان منتشر شده است که خوشبختانه امکانات اصلی برنامه در نسخه‌ی رایگان نیز قابل دسترس هستند. Timestamp Camera با دارا بودن ۳ مگابایت حجم، برای اجرا به اندروید ۴٫۲ یا بالاتر نیاز دارد و می‌توانید از لینک‌های زیر نسخه‌ی رایگان آن را دانلود کنید.

نکات مثبت

  • ثبت تاریخ و ساعت روی تمام عکس و ویدیوها
  • امکان ثبت موقعیت مکانی با کمک GPS
  • وجود چندین فونت مختلف برای نوشته‌ها
  • امکان ثبت نوشته‌ی دلخواه

نکات منفی

  • نکته‌ی منفی خاصی مشاهده نشد

دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>