دسته ها

اپلیکیشن ضبط و تهیه ویدیوهای آهسته با Slow Motion Camera

ضبط و تهیه ویدیوهای آهسته با Slow Motion Camera

یکی از جالب ترین ویژگی ها در گوشی های پرچمدار ضبط ویدیو های آهسته است. با استفاده از اپلیکیشن  Slow Motion Camera می توان در تمام گوشی های اندروید ویدیو های آهسته تهیه کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

 

اگر تجربه‌ی کار با آیفون ۶ یا گوشی‌های پرچمدار اندرویدی مانند Galaxy S6 را داشته باشید حتما با یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های دوربین آن‌ها یعنی ضبط آهسته‌ی فیلم آشنا هستید. Slow Motion Camera اپلیکیشنی برای پلت‌فرم اندروید است که به شما امکان ساخت ویدیو‌های آهسته را در هر گوشی اندرویدی می‌دهد. البته همین ابتدا باید این موضوع را روشن کنیم که شما توسط این اپلیکیشن به هیچ وجه نمی‌توانید نتایجی مشابه با فیلم‌های تولید شده در پرچمداران را داشته باشید چراکه این کار به دوربین گوشی و فیلم‌های ثبت شده با گوشی بستگی دارد و تنها دوربین‌های موجود در پرچمداران قادر به ثبت فیلم‌ها با تعداد فریم‌های بالا هستند. بنابراین نتیجه‌ی خروجی این برنامه، به طور کامل به کیفیت دوربین و ویدیوی شما بستگی خواهد داشت و نباید انتظار کیفیتی در سطح ویدیوهای ساخته شده در پرچمداران را داشته باشید. با این حال استفاده از Slow Motion Camera کاملا جالب و سرگرم کننده است و می‌توانید از ویدیوهای ساخته شده، هرچند با کیفیت کمتر، لذت ببرید.

ضبط و تهیه ویدیوهای آهسته با Slow Motion Camera

 

Slow Motion Camera دارای ۲۹ مگابایت حجم بوده و برای اجرا به اندروید ۴.۰.۳ نیاز دارد. البته این برنامه خالی از ایراد نیست و برای مثال یکی از مهم‌ترین نقص‌های آن، عدم امکان آهسته سازی بخشی از ویدیو است. در این اپلیکیشن شما تنها قادر به آهسته کردن کل ویدیوی ضبط شده، یا فراخوانی شده هستید و مانند پرچمداران امکان آهسته کردن تنها یک بخش خاص از ویدیو را نخواهید داشت. این برنامه به صورت رایگان قابل استفاده است اما متاسفانه تبلیغات موجود در آن کمی آزار دهنده بوده و از همه طرف به کاربر هجوم می‌آورند. پاپ آپ‌ها، نوتیفیکیشن‌ها و تبلیغات درون‌برنامه‌ای همه در کنار هم در این برنامه وجود دارند که یک امتیاز منفی بزرگ برای آن محسوب می‌شود.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>