دسته ها

اپلیکیشن بازیابی عکس‌ها و ویدئو‌های پاک شده در گوشی‌های اندروید

بازیابی عکس‌ها و ویدئو‌های پاک شده در گوشی‌های اندروید

اپلیکیشن Dumpster برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید فایل های حذف شده خود مثل عکس ، ویدیو و … را برگردانید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

شما در زوم‌اپ امروز با نرم‌افزاری آشنا خواهید شد که به کمک آن می‌توانید عکس‌ها و ویدئوهای حذف شده در گوشی موبایلتان را به راحتی بازیابی کنید.

بازیابی عکس‌ها و ویدئو‌های پاک شده در گوشی‌های اندروید

 

diskdigger نام نرم‌افزاری است که می‌تواند فرمت‌های jpg , png , mp4 را بازیابی کند. شما قبل از ذخیره‌ی فایل‌ها قادر به مشاهده‌ی پیش‌نمایش آن‌ها خواهید بود و سپس می‌توانید با انتخاب عکس‌های مورد نظر‎‌، آن‌ها را بازیابی کنید. البته کارکرد این نرم‌افزار هم مانند هم‌رده‌های خود به صورت صددرصد و تضمینی نیست با این حال استفاده از آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم چراکه در تست‌های انجام شده توسط ما این نرم‌افزار موفق به بازگردانی بخش قابل قبولی از عکس‌های پاک شده چه در همان‌روز و چه در روزهای قبل‌تر شد.

اگر شما هم از دسته افرادی هستید که به تازگی عکس و یا ویدئوهای مهمی‌ را از دست داده‌اید، امتحان کردن این نرم‌افزار را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نکته مهم : برای استفاده از این نرم‌‎افزار به دسترسی روت نیاز دارید.

دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>