دسته ها

اپلیکیشن ثبت یادداشت ها به صورت دایره چرخان با Circle Notes

ثبت یادداشت ها به صورت دایره چرخان با Circle Notes

اگر شما هم به دنبال اپلیکیشن قدرتمندی برای یادداشت کردن مهمترین کارهای روزانه خود می گردید، ما اپلیکیشن Circle Notes را معرفی می کنیم که می توانید با آن به آسانی این امر را در گوشی های ویندوزفونی انجام دهید. در ادامه با ما همراه باشید.

 فرقی نمی‌کند که یک کاربر حرفه‌ای، یا تازه کار باشید. در هر صورت مطمئنا بارها پیش آمده است که برای جلوگیری از فراموشی کارهای روزانه، آن‌ها را در بخش یادداشت‌های تلفن خود ثبت کرده باشید. بسیاری از افراد برای این امر از اپلیکیشن یادداشت برداری پیش فرض استفاده می‌کنند اما بسیاری نیز ترجیح می‌دهند تا با نصب اپلیکیشن‌های جانبی، برنامه‌ای زیباتر، یا با امکانات بیشتر را در اختیار داشته باشند. اگر از دسته‌ی دوم هستید، Circle Notes اپلیکیشنی بسیار جالب برای شما خواهد بود که می‌توانید کارهای مهم و روزانه‌ی خود را در آن ذخیره کنید و آن‌ها را به شکل یک نیم دایره در دسترس داشته باشید.

 

ثبت یادداشت ها به صورت دایره چرخان با Circle Notes

Circle Notes به جای چیدمان روتین یادداشت‌ها، آن‌ها را به شکل یک نیم دایره‌ی چرخان به شما نمایش می‌دهد که که می‌توانید با چرخاندن آن، یادداشت‌های مختلف خود را مشاهده کنید. به لطف بخش شخصی سازی این برنامه شما قادر خواهید بود تا برای هر یادداشت رنگ دلخواهی را انتخاب کنید تا موارد مختلف را به سادگی از یکدیگر تشخیص دهید. همچنین می‌توانید به تعداد دلخواه نیم دایره‌ی چرخان ایجاد کرده تا یادداشت‌های خود را در موضوعات مختلف، دسته بندی کنید. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>