دسته ها

اپلیکیشن حذف اپلیکیشن های سیستمی و پیش فرض با System App Remover (نیازمند روت)

حذف اپلیکیشن های سیستمی و پیش فرض با System App Remover (نیازمند روت)

اپلیکیشن System App Remover برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید اپلیکیشن های سیستمی را حذف کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

در حالت عادی برای حذف اپلیکیشن‌هایی که خود اقدام به نصب آن‌ها کرده‎اید باید به بخش تنظیمات و Application Manager رفته و به نوبت وارد صفحه‌ی آن‌ها شده و گزینه‌ی Uninstall را انتخاب کنید. اما برای حذف اپلیکیشن‌های سیستمی یا پیش‌فرض راهی در اختیار کاربران قرار نگرفته است. System App Remover اپلیکیشنی در زمینه‌ی مدیریت اپلیکیشن‌ها است که لیستی کامل از تمام برنامه‌های نصب شده در گوشی را نمایش می‌دهد و شما می‌توانید به کمک آن اپلیکیشن‌هایی که نیازی به آن‌ها ندارید را حذف یا غیرفعال کنید. محیط کاربری این اپلیکیشن بسیار سبک بوده به طوری که در اجرای آن با کوچک‌ترین کندی سرعتی مواجه نخواهید شد. کار با System App Remover نیز بسیار ساده است و هیچ‌گونه تنظیمات یا گزینه‌ی اضافه و گیچ‌کننده‌ای در آن وجود ندارد و حتی اگر قبلا تجربه‌ی کار با چنین برنامه‌هایی را نداشته باشید، به راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید.

حذف اپلیکیشن های سیستمی و پیش فرض با System App Remover (نیازمند روت)

 

شما در System App Remover قادر به حذف اپلیکیشن‌های پیش‌فرض گوشی هستید که اکثرا غیرضروری هستند و کاری جز اشغال حافظه‌ی گوشی انجام نمی‌دهند. متاسفانه باید گفت که دارندگان گوشی‌های روت نشده چاره‌ای به جز کنار آمدن با این اپلیکیشن‌ها و حجم اشغال شده توسط آن‌ها ندارند، اما اگر گوشی شما روت شده باشد با System App Remover می‌توانید با انتخاب اپلیکیشن‌های غیرضروری آن‌ها را حذف کنید و از آن‌ها رهایی یابید. در جدیدترین بروزرسانی این اپلیکیشن طراحی آن نیز رشد قابل توجهی داشته و هم‌اکنون می‌توانید در محیطی زیبا و چشم‌نواز، به اپلیکیشن‌های پیش‌فرض و نمونه‌هایی که بعدا نصب کرده‌‌اید دسترسی داشته باشید. برای دانلود اپلیکیشن System App Remover می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • رابط کاربری زیبا
  • امکان حذف اپلیکیشن‌های سیستمی

نکات منفی

  • نبود امکان غیرفعال کردن اپلیکیشن‌ها
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>