دسته ها

اپلیکیشن ذخیره متن های کپی شده با اپلیکیشن AnyCopy Plus

ذخیره متن های کپی شده با اپلیکیشن AnyCopy Plus

همه ی ما می دانیم که نمی توانیم در اندروید متن های کپی شده را ذخیره کنیم. AnyCopy Plus اپلیکیشنی است برای اندروید که می توان با آن متن های کپی شده را ذخیره کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

 

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که متنی جالب را در یک وبسایت یا کانال تلگرامی مشاهده کرده باشید و آن را برای ارسال به دوستان دیگر، کپی کنید. با این عمل، متن مورد نظر به Clipboard گوشی منتقل می‌شود که مسئول نگهداری فایل‌ها و متون به صورت موقت بوده و ظرفیت محدود دارد. به این معنا که اگر شما متن جدیدی را کپی کنید، متن قبلی از بین خواهد رفت و متن جدید جایگزین آن خواهد شد. این موضوع بارها و بارها ممکن است اتفاق بیفتد و گاهی نیز باعث دردسرهای جبران ناپذیری می‌شود. برای مثال کاربرانی که شعر، متن یا دیگر اطلاعات شخصی خود را در اپلیکیشن یادداشت‌برداری گوشی وارد می‌کنند، ممکن است هنگام انتقال آن به اپلیکیشنی دیگر، با کپی اتفاقی یک متن جدید، شعر یا اطلاعات خود را برای همیشه از بین ببرند. اما به لطف اپلیکیشن‌هایی همچون AnyCopy Plus که وظیفه‌ی مدیریت حافظه‌ی کلیپ‌بورد را بر عهده دارد، می‌توان یک بار برای همیشه این مشکل را حل کرد.

ذخیره متن های کپی شده با اپلیکیشن AnyCopy Plus

 

البته AnyCopy Plus نقشی در حافظه‌ی تک ظرفیتی کلیپ‌بورد ندارد و تنها یک ابزار کمکی برای Clipboard گوشی است؛ به طوری که با هر بار کپی کردن یک متن، نوشته ی مورد نظر علاوه بر کلیپ‌بورد، در این اپلیکیشن نیز ذخیره خواهد شد و از آنجا که این اپلیکیشن محدودیتی در تعداد موارد ذخیره شده ندارد، می‌تواند تا صدها متن کپی شده را نیز در خود ذخیره کند. در صورتی که تجربه‌ی چنین مشکلاتی را داشته‌اید می‌توانید با دانلود و نصب AnyCopy Plus از لینک‌های زیر، یک بار برای همیشه این مشکل را به دست فراموشی بسپارید. نکته‌ی بسیار جالبی هم که در این برنامه وجود دارد پشتیبانی آن از همگام‌سازی است؛ به طوری که می‌توانید با ساخت اکانت و سینک کردن متون کپی شده، از طریق آدرس http://app.anycopy.io نیز به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید که امری بسیار کاربری به حساب می‌آید.

برای دانلود این برنامه که برای گوشی‌های اندرویدی منتشر شده است می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • امکان دسته‌بندی کردن متون ذخیره شده
  • قابلیت همگام‌سازی نوشته‌ها
  • جستجو در بین متون
  • امکان قراردادن رمزعبور برای امنیت اطلاعات

نکات منفی

  • نکته‌ی منفی خاصی مشاهده نشد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>