دسته ها

اپلیکیشن جستجو و ذخیره تصاویر در اپلیکیشن Image Search

جستجو و ذخیره تصاویر در اپلیکیشن Image Search

اپلیکیشن Image Search برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید بدون نیاز به مرورگر های دیگر به جستجو و ذخیره عکس ها بپردازید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

سرویس جستجوی گوگل یکی از کاربردی‌ترین ابزارها در دنیای آنلاین است که به کمک آن می‌توان به آرشیوی بی انتها از اطلاعات دسترسی داشت. در صورتی که به بخش جستجوی تصاویر گوگل سر زده باشید حتما متوجه شده‌اید که مراحل دسترسی و ذخیره‌ی عکس‌ها، به صورت دو مرحله‌ای است. برای مثال شما با جستجوی کلمه‌ی Iphone6 به نتایج کوچکی از تصاویر مختلف دست پیدا خواهید کرد که برای مشاهده یا ذخیره‌ی سایز اصلی هر کدام، نیاز به انجام دستورات یکسانی دارید که عبارتند از کلیک روی عکس مورد نظر و سپس انتخاب گزینه‌ی View Image. به این ترتیب می‌توانید به سایز اصلی عکس‌ها دسترسی داشته باشید. این امر شاید در کامپیوتر با کمک ماوس و حتی افزونه‌ی مرورگرها به صورت ساده‌تری امکان پذیر باشد اما استفاده از آن در گوشی‌ها، بحثی جداگانه است که کار را تا حد بسیاری پیچیده می‌کند. بخصوص در نسخه‌ی جدید مرورگر کروم و قالب موبایل گوگل، که هنگام لمس تصاویر، گزینه‌ای با نام ViewImage وجود ندارد و ناچارا باید صبر کنید تا نسخه‌ی کامل عکس بارگذاری شود تا قادر به ذخیره‌ی آن باشید.

جستجو و ذخیره تصاویر در اپلیکیشن Image Search

 

اپلیکیشن Image Search کار را برای شما بسیار آسان‌تر از قبل کرده به طوری که عملیات ذخیره سازی تصویر را نه تنها از گوگل، بلکه از چندین موتور جستجوی دیگر که به تفکیک قابل دسترسی هستند تا حد بسیاری آسان‌تر کرده است. کافی است بعد از اولین اجرا، سوژه‌ی مورد نظر خود را در کادر مشخص شده وارد کنید و بعد از انتخاب موتورجستجوی دلخواه، به سرعت تصاویر بندانگشتی و کوچکی از نتایج موجود مشاهده کنید. حال کافی است روی هر نتیجه‌ی دلخواه کلیک کنید تا به صورت مستقیم سایز اصلی آن را مشاهده کنید. در نوار پایینی نیز گزینه‌های مختلفی وجود دارد که می‌تواند با لمس روی گزینه‌ی ذخیره، تصویر مد نظر را با سایز اصلی در گوشی خود ذخیره کنید. برای دانلود می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • امکان جستجو و دانلود مستقیم عکس
  • تنظیم به عنوان تصویر زمینه

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>