دسته ها

فناوری اطلاعات تصاویر فوق العاده از جهان هستی را مشاهده کنید

تصاویر فوق العاده از جهان هستی را مشاهده کنید

خیلی از مواقع نمی توانیم زیبایی های جهان آفرینش را از نزدیک ببینیم اما می توانیم که این زیبایی ها را به صورت عکس یا فیلم ببینیم. ما در اینجا سایتی به شما معرفی می کنیم تا بتوانید زیبایی های گوناگون را ببینید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

وب‌سایت www.lovethesepics.com همانطور که از نام آن پیدا است، مجموعه‌ای از تصاویری است که می‌توان عاشق آن‌ها شد و با دیدن آن‌ها از زندگی در زمین احساس شادی کرد.

تصاویر فوق العاده از جهان هستی را مشاهده کنید

 

با وارد شدن به وب‌سایت http://www.lovethesepics.com بدون هیچگونه پیچیدگی خاصی، با پست‌هایی مواجه می‌شوید که به صورت سریالی چندین تصویر مرتبط به یکدیگر را نشان می‌دهند. همه تصاویری  که مشاهده می‌کنید همراه با توضیحات کوتاهی در زیر آن‌ها قابل مشاهده هستند.

تصاویر فوق العاده از جهان هستی را مشاهده کنید

 

معمولا در توضیحات تصاویر، محل، نام عکاس و توضیحات بیشتری درباره آن را مشاهده می‌کنید. تصاویری که در این وب‌سایت به صورت مجموعه‌های متنوع قابل مشاهده هستند، معمولا از منبع‌هایی مانند Flickr جمع‌آوری شده‌اند.

برای استفاده از این وبسایت به http://www.lovethesepics.com مراجعه کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>