دسته ها

اپلیکیشن نمایش شناور پیام های دریافتی با اپلیکیشن Notifly

نمایش شناور پیام های دریافتی با اپلیکیشن Notifly

خیلی از افراد دوست دارند اپلیکیشن های پیام رسانی خود را در قالب های مختلف استفاده کنند. اپلیکیشن Notifly برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید اپلیکیشن های پیام رسانی خود را به صورت پنجره ی شناور به نمایش در آورد. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

امر اطلاع‌رسانی در گوشی‌های اندروید تا قبل از نسخه‌ی لالی پاپ این پلت‌فرم در سبک بسیار ساده و نه چندان جذابی صورت می‌گرفت به طوری که با دریافت پیام از هر اپلیکیشنی‌، تنها آیکون برنامه و متن پیام دریافتی را در نوار باریک استاتوس‌بار مشاهده می‌کردید. در نسخه‌ی پنجم اندروید اما این بخش شامل یک بروزرسانی جدید شد که پیام‌های دریافتی را به صورت یک پنجره‌ی پاپ‌آپ و چسبیده به نوار استاتوس‌بار نمایش می‌داد. این امر هم در زیبایی و هم در کارکرد تاثیر مثبتی گذاشت و بسیاری از کاربران از این شیوه راضی بودند. Notifly اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که قادر است امور اطلاع‌رسانی را حتی بیش از پیش زیبا و کاربردی کند. با فعال‌سازی این برنامه از این پس هرگاه نوتیفیکیشنی از جانب اپلیکیشن‌های پشتیبانی شده دریافت کنید شاهد یک آیکون دایره‌ای شکل خواهید بود که به صورت شناور به گوشه‌ی صفحه‌نمایش چسبیده است. سپس در کسری از ثانیه پنجره‌ی پاپ‌آپی که به این آیکون دایره‌ای متصل است نمایان می‌شود که همانطور که در تصویر زیر مشخص است دارای یک نوار رنگی متناسب با آیکون برنامه است و پیام دریافتی را به صورت کامل به شما نمایش می‌دهد. در بخش نوار رنگی نیز امکان تایپ جواب و ارسال مستقیم آن را بدون نیاز به مراجعه‌ی جداگانه به اپلیکیشن مورد نظر خواهید داشت. 

نمایش شناور پیام های دریافتی با اپلیکیشن Notifly

 

بعد از اولین اجرای Notifly، لیستی از اپلیکیشن‌هایی که توسط این برنامه پشتیبانی می‌شوند و در گوشی شما نصب شده‌اند به نمایش گذاشته خواهند شد که می‌توانید با لمس هرکدام، تنظیمات مربوط را شخصی‌سازی کنید. نوارد رنگی زیر هر پنجره متناسب با آیکون برنامه تنظیم می‌شود اما اگر قصد تنظیم رنگ دیگری را برای پنچره‌ی شناور داشتید می‌توانید در این بخش آن را تغییر دهید. برای آنکه نمایش نوتیفیکیشن‌های این اپلیکیشن با نوتیفیکیشن‌های پیش‌فرض اندروید تداخلی ایجاد نکند ۲ قابلیت مربوط در تنظیمات برنامه در نظر گرفته شده است. توسط فعال‌سازی Bind To Notification می‌توانید با حذف نوتیفیکیشن از نوتیفیکیشن‌بار اندروید به طور خودکار آیکون مربوط به Notifly را نیز از بین ببرید. توسط بخش دوم یعنی Cancel Notification نیز می‌توانید اطلاع‌رسانی آن برنامه را در اندروید غیرفعال کنید تا تنها پنجره و آیکون مربوط به Notifly نمایش داده شود.

لیست اپلیکیشن‌های پشتیبانی شده توسط این برنامه شامل (WhatsApp, Telegram, Hangouts, Line, Skype, Tango, KakaoTalk, Twitter, GroupMe, Threema, textPlus, Textra, ChompSMS, QKSMS, Facebook Messenger, Google Messenger, Plus Messenger, Gmail, Inbox) خواهد بود که در احتمال اضافه شدن اپلیکیشن‌های دیگر در بروزرسانی‌های بعدی برنامه بسیار زیاد خواهد بود. این اپلیکیشن در دو نسخه‌ی پولی و رایگان منتشر شده است که تنها تفاوت‌های این دو نسخه، امکان تغییر رنگ و سایز پیش‌فرض پنجره‌ها و حذف تبلیغات در نسخه‌ی پولی است. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • طراحی جذاب و چشم نواز پنجره‌ی پاپ آپ
  • نمایش به صورت آیکون و پنجره‌ی پاپ آپ
  • امکان پاسخدهی مستقیم به پیام ها از پنجره‌ی پاپ آپ

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>