دسته ها

اپلیکیشن ثبت اسکرین شات با اپلیکیشن کاربردی Screen’it

 

ثبت اسکرین شات با اپلیکیشن کاربردی Screen'it

اپلیکیشن Screen’it برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید از صفحه گوشی های خود به راحتی اسکرین شات بگیرید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

اسکرین شات گرفتن از صفحه‌ی گوشی در مواقع بسیاری می‌تواند کارآمد و ضروری باشد. این امکان در برخی نسخه‌های اندروید به صورت پیش‌فرض تعبیه شده است اما در بیشتر نسخه‌ها و گوشی‌های اندرویدی چنین ابزاری در حالت عادی وجود ندارد و برای ثبت اسکرین شات باید دست به دامان اپلیکیشن‌های جانبی شوید. Screen’it یکی از بهترین اپلیکیشن‌هایی است که می‌تواند در اندروید ۴.۱ به بالا این امر را برای شما به انجام برساند و در حالت‌های مختلف، تصویر صفحه‌نمایش شما را به فایل‌های عکس تبدیل کند. موضوعی که این اپلیکیشن را نسبت به همتایان خود در اولویت قرار می‌دهد محیط زیبا و متریال آن و همچنین امکانات بسیاری است که بعد از ثبت اسکرین شات برای ویرایش آن در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. اگر تا به حال به دنبال راهی بوده‌اید که دور نکات مهم در یک تصویر خط بکشید و سپس آن را برای دوستان خود ارسال کنید از این پس می‌توانید به کمک Screen’it نه تنها به ثبت اسکرین شات بپردازید بلکه بلافاصله بعد از ثبت نیز مواردی همچون متن، افکت و‌… به آن اضافه کنید و توسط قلموی موجود در برنامه نیز بخش‌های مورد نظر خود در تصویر را علامت بزنید.

ثبت اسکرین شات با اپلیکیشن کاربردی Screen'it

 

 

کارکرد این برنامه به این صورت است که با فعالسازی آن یک آیکون شناور را در گوشی در اختیار خواهید داشت که با لمس آن می‌توانید به ثبت اسکرین شات بپردازید. این گزینه‌ی شناور علاوه بر حالت رایج اسکرین شات (تمام صفحه) دو گزینه‌ی بسیار جالب دیگر نیز در اختیار شما قرار می‌دهد که به کمک آن‌ها می‌توانید تنها به ثبت اسکرین شات از تصویر اصلی گوشی بپردازید و دیگر Statusbar یا NavigationBar گوشی در تصاویر ثبت شده وجود نداشته باشند. این موضوع شاید چندان مهم به نظر نرسد اما طبیعتا نبود این دو نوار بالا و پایین در اسکرین شات‌ها هیچ نکته‌ی مثبتی همراه خود ندارد بنابراین توسط این برنامه می‌توانید اسکرین شات مورد نظر خود را تنها از فضای بین این دو نوار به ثبت برسانید. Screen’it به صورت پولی و رایگان منتشر شده است که در نسخه‌ی غیر پولی می‌توانید تا ۴۸ ساعت از تمام ویژگی‌های نسخه‌ی پرمیوم استفاده کنید. بعد از گذشت این زمان امکانات برنامه همچنان در اختیار شما قرار خواهد گرفت با این تفاوت که از این پس تبلیغات نیز در برنامه وجود خواهند داشت. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • امکان ثبت اسکرین شات از فضای بین نوار بالا و پایین گوشی
  • وجود ابزارهای پیشرفته برای ویرایش اسکرین شات‌های ثبت شده

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>