دسته ها

اپلیکیشن نظارت کامل بر سلامت بدن با iCare Heart Rate Monitor

نظارت کامل بر سلامت بدن با iCare Heart Rate Monitor

اپلیکیشن iCare Heart Rate Monitor برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید بر سلامتی خود نظارت داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

شاید اغراق نباشد اگر سلامتی را مهم‌ترین نعمت خدادای بدانیم چراکه پول، محبوبیت، شهرت و‌… هیچکدام بدون سلامتی جذاب نخواهند بود. از همین رو توصیه شده است تا حداقل سالی یک یا دوبار برای چکاپ سلامتی به دکتر مراجعه کنید تا اگر مشکلی در سلامت بدن وجود داشت به رفع آن بپردازید. اما همانطور که قابل پیش‌بینی خواهد بود این امر برای بسیاری از افراد امکان‌پذیر نیست و از طرفی نیز همه چیز به سوی الکترونیکی شدن در حال پیشروی است. از همین رو در سال‌های اخیر گجت‌ها و اپلیکیشن‌های مربوط به سلامتی توجه زیادی را به خود جلب کرده‌اند به طوری که دستبندهای سلامتی یکی از پراستقبال‌ترین گجت‌های فروخته شده در سال‌های اخیر بوده است. iCare Heart Rate Monitor اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندرویدی و آیفون است که به کمک آن می‌توانید نظارتی بسیار کامل و دقیق بر سلامت بخش‌های مختلف بدن داشته باشید.

نظارت کامل بر سلامت بدن با iCare Heart Rate Monitor

 

این برنامه دارای بخش‌های بسیار متنوعی است که اکثر آن‌ها بدون هیچ پیش‌نیاز خاصی قابل استفاده هستند اما برخی موارد نیز مانند میزان ضربان نبض به سنسورهای مخصوصی نیاز دارد که معمولا در گوشی‌های پرچمدار تعبیه شده‌اند. از مواردی که به پیش‌نیاز‌های سخت‌افزاری خاصی نیاز ندارند می‌توان به قدرت بینایی یا تشخیص کوررنگی و شنوایی اشاره کرد. با مراجعه به هرکدام از این بخش‌ها با آزمون‌ها و تست‌های مختلفی مواجه خواهید شد و در انتها نیز نمره‌ای که در رابطه با این موارد کسب کرده‌اید را مشاهده خواهید کرد. فشار خون، میزان اکسیژن خون، ضربان قلب و‌… از دیگر مشخصه‌هایی هستند که در این برنامه می‌توانید به بررسی آن‌ها بپردازید. ظاهر و رابط کاربری برنامه نیز بسیار زیبا و مدرن طراحی شده است و در کنار امکانات برنامه می‌توانید از ظاهر چشم نواز آن نیز لذت ببرید. iCare Heart Rate Monitor با حجم ۱۲ مگابایت برای اندروید ۳ یا بالاتر منتشر شده و نزدیک به ۱۰ هزار دانلود نیز در پلی‌استور گوگل کسب کرده است. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • طراحی زیبای رابط کاربری
  • امکان تست بینایی، شنوایی و …
  • امکان اندازه گیری فشار خون، ضربان و …

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>