دسته ها

فناوری اطلاعات امنیت رمز عبورهای خود را آزمایش کنید

امنیت رمز عبورهای خود را آزمایش کنید

در فضای آنلاین برای امنیت زیاد باید رمز عبوری انتخاب کنیم که توسط هکر ها قابل شکست و نفوذ نباشد. امروز وب سایتی به شما معرفی می کنیم که درصد امنیت پسورد شما را نشان می دهد. در ادامه با ما همراه باشید.

 

در فضای وب بخش‌های متفاوتی هستند که از ما درخواست می‌کنند حساب کاربری بسازیم. بسیاری از حساب‌های کاربری وب‌سایت‌ها، نرم‌افزار‌هایی که استفاده می‌کنیم، رمز گوشی همراه، ایمیل و بسیاری موارد دیگر نیاز دارند تا با یک رمز عبور منحصر به فرد و امن مدیریت شوند. در غیر این صورت نفوذ به حساب‌ها و فاش شدن همه‌ی اطلاعات شخصی ما به راحتی اتفاق می‌افتد.

امنیت رمز عبورهای خود را آزمایش کنید

 

اگر کنجکاو هستید که هک کردن رمز عبور شما چقدر زمان می‌برد، وب‌سایت howsecureismypassword.net بسیار مفید خواهد بود. علاوه بر نمایش قدرت رمزی که انتخاب کرده‌اید، این وب‌سایت اطلاعات بسیار جالب و کاربردی را نیز درباره‌ی راه‌های قدرت بخشیدن به رمزعبوری که انتخاب کرده‌اید، می‌دهد.

امنیت رمز عبورهای خود را آزمایش کنید

 

از لحاظ امن بودن این وب‌‌سایت هم می‌توانید اطمینان خاطر داشته باشید؛ چرا که https://howsecureismypassword.net ظاهرا با جاوا اسکریپت ساخته شده و با یک بار لود شدن حتی در صورتی که دسترسی شما به اینترنت نیز قطع باشد، می‌توانید همچنان امنیت رمزعبور‌ها را بررسی کنید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

برای استفاده از این وبسایت به https://howsecureismypassword.net مراجعه کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>