دسته ها

فناوری اطلاعات زیباترین و کاربردی ترین نمودارها را آنلاین رسم کنید

زیباترین و کاربردی ترین نمودارها را آنلاین رسم کنید

حتی شاید برای شما هم انفاق بیفتد که نیاز دارید یک نمودار طراحی کنید. امروز قصد داریم وب سایتی را معرفی کنیم که با استفاده از آن می توانید به صورت ها و شکل های مختلف نمودار رسم کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

نمودارها، نشان‌دهنده روابط عددى و نسبى اقلام هستند که خواننده را قادر به درک معناى خاص يک توده از اطلاعات پيچيده مى‌کنند.

مى‌توان انواع و اقسام نمودارها را به‌طور خلاصه در چهار دسته خلاصه کرد که عبارتند از خطی، ستونی، دايره‌اى و تصويری. نمودارها انواع ديگرى نيز دارند که مبناى هر کدام از آنها کم و بیش در قالب يکى از چهار دسته ياد شده قرار مى‌گيرد.

زیباترین و کاربردی ترین نمودارها را آنلاین رسم کنید

 

بعضى از نمودارها، تنها داراى يک مقياس اندازه‌گيرى هستند مانند نمودار دايره‌اى و بعضى ديگر دو مقياس مانند نمودار خطى دارند.

پس از اینکه شکل نموداری که قصد رسم آن را دارید انتخاب کردید، اکنون باید در یک فرم مشخص همه اطلاعات خود را از یک سند صفحه گسترده، اکسل، اسناد گوگل یا تنها استفاده از API این وب‌سایت وارد کنید. اکنون نمودار نهایی را می‌توانید همراه با اطلاعات وارد شده مشاهده کنید یا در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

زیباترین و کاربردی ترین نمودارها را آنلاین رسم کنید

 

اگر دوست دارید از اطلاعات مختلفی که در اختیار دارید نمودار‌هایی بسازید و در وب‌سایت یا شبکه‌های اجتماعی خود استفاده کنید، وب‌سایت Vizzlo می‌تواند تبدیل به یکی از کاربردی‌ترین وب‌سایت‌های شما شود. همچنین با توجه به اینکه نمودار‌های این وب‌سایت از شکل و ظاهر بسیار زیبایی برخوردارند، می‌توانید از آن‌ها در ارائه‌های خود نیز استفاده کنید.

برای استفاده از این وبسایت به https://vizzlo.com مراجعه کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>