دسته ها

فناوری اطلاعات کامل ترین آرشیو متن آهنگ

کامل ترین آرشیو متن آهنگ

شاید شما هم دوست داشته باشید که متن بعضی از آهنگ ها رو بخونید تا آن ها را حفظ کنید. ما در اینجا به شما وب سایتی را معرفی می کنیم که متن تمام آهنگ ها در آن وجود دارد. در ادامه با ما همراه باشید.

 

وب‌سایت Genius بانک لیریک‌ تمام موسیقی‌ها به شمار می‌رود. جینیوس یکی از بهترین وب‌سایت‌های اطلاع از شعر تمام آهنگ‌ها است. اگر دوست دارید تا پس از شنیدن هر آهنگ خیلی سریع به متن آن شعر دست پیدا کنید، وب‌سایت Genius در اینکار بی‌نقص عمل می‌کند. البته جینیوس سعی می‌کند علاوه بر زبان انگلیسی، باقی زبان‌ها را به خوبی پوشش دهد و دائم در حال اضافه کردن متن آهنگ‌ها به دیتابیس خود است.

کامل ترین آرشیو متن آهنگ

 

پس از ورود به وب‌سایت با نوار جستجوی بزرگ در میانه صفحه و اخبار و اطلاعات مربوط به موسیقی در پایین صفحه مواجه می‌شوید. در نوار جستجو درباره هر اطلاعاتی که از آهنگ مورد علاقه خود می‌دانید بنویسید. برای مثال می‌توان نام خواننده، نام آهنگ و حتی بخشی از متن را در آن جستجو کنید تا بلافاصله همه اطلاعات مربوط به آن آهنگ و البته متن کامل آن را مشاهده کنید. در لیریکی که مشاهده می‌کنید همه اطلاعات مربوط به متن آهنگ مانند مکث‌های خواننده در خواندن یا تکرار کلمات نیز با دقت آورده شده است. 

کامل ترین آرشیو متن آهنگ

 

کاربران بسیار زیادی در طول روز به این وب‌سایت سر می‌زنند و درباره کل آهنگ یا درباره هر بخش از لیریک نیز نظر خود را می‌گویند. درباره هر بخش از متن آهنگ اگر نظری دارید نیز می‌توانید با کلیک بر روی آن بخش از متن، نظر خود را اضافه کنید.

علاوه بر دریافت و مشاهده متن آهنگ‌ها، همچنین می‌توانید اخبار و رویداد‌های مرتبط با موسیقی را هم در بخش‌های‌ دیگر این وب‌سایت مشاهده کنید. در صورت دلخواه می‌توانید متن آهنگی که در وب‌سایت پیدا نکرده‌اید نیز به آن اضافه کنید.

برای استفاده از این وبسایت به http://genius.com مراجعه کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>