دسته ها

فناوری اطلاعات شنیدن جذاب ترین صداهای طبیعی

شنیدن جذاب ترین صداهای طبیعی

اگر شما هم برای آرامش خود به صداهای طبیعی مثل صدای باران ، پرنده و… گوش می دهید می توانید با استفاده از وب سایتی که معرفی می کنیم به آرامش بخش ترین صداهای طبیعی گوش دهید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

در طول روز گاهی اوقات نیاز داریم تا از شلوغی‌های دور و اطرافمان فرار کنیم و به دل طبیعت بزنیم. جایی که تنها صداهایی که شنیده می‌شود فقط صدا‌های طبیعی است. صدای آرامش دهنده باران، باد، چهچه پرندگان و برگ‌ریزان درختان.

شنیدن جذاب ترین صداهای طبیعی

 

برای بسیاری از ما فرصت رفتن به طبیعت با چنین ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای بسیار سخت است. چرا که چنین کاری مقدمه‌های زیادی برای آماده شدن، تعیین مقصد، پیدا کردن بهترین مسیر و جور کردن چنین روز آزادی در تقویم کاری و زمان استراحت است که همه آن‌ها به نوبه خود سختی‌های خاص خودشان را دارند. حالا در میان این شلوغی‌های روزمره نزدیک‌ترین راه برای شنیدن و حس کردن آرامش زیاد طبیعت، وب‌سایت Noisli است.

شنیدن جذاب ترین صداهای طبیعی

 

در وب‌سایت Noisli که یکی از بهترین وب‌سایت‌های شنیدن صدا‌های جذاب و خالص طبیعی است، می‌توانید وابسته به حالت خود ترکیبی از صدا‌های مختلف را برای شنیدن انتخاب کنید. برای مثال با ورود به آدرس http://www.noisli.com در ابتدا با حساب کاربری فیس‌بوک، ایمیل یا گوگل خود ثبت نام کنید و با وارد شدن به صفحه بعد با گزینه‌هایی در بالا مواجه می‌شوید. همانطور که مشاهده می‌کنید انواع صدا‌های طبیعی با آیکون مخصوصی مشخص شده‌اند و درجه بندی نیز در پایین‌ آن‌ها دیده می‌شود که می‌توان شدت آن صدا را در بین صدا‌های دیگر در حال پخش تعیین کرد. 

شنیدن جذاب ترین صداهای طبیعی

 

در بخش بالایی می‌توانید با انتخاب سه گزینه Random (اتفاقی)، Productivity (بهره‌وری) و Relax (آرامش دهنده) با توجه به حالت خود صدا‌هایی که دوست دارید را بشنوید. همچنین می‌توانید برای شنیدن صدا‌های مورد علاقه خود یک زمان مشخص تعیین کنید تا در همان مدت زمان مشخص صدا‌ها پخش شوند.

البته همیشه خودتان هم می‌توانید ترکیبی از صدا‌های مختلف را با درجه‌بندی مشخصی انتخاب کنید و آن را به عنوان ترکیب مورد علاقه خود ذخیره کنید.

برای استفاده از این وبسایت به http://www.noisli.com مراجعه کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>