دسته ها

فناوی اطلاعات بهترین ابزار آنلاین تغییر اندازه، فرمت و کیفیت تصاویر

بهترین ابزار آنلاین تغییر اندازه، فرمت و کیفیت تصاویر

به دلایلی مختلف ، نداشتم سیستم با قدرت مناسب برای استفاده از برنامه هایی همانند فتوشاپ رجوع به راه های مختلفی برای تغییر اندازه عکس های خود میکنید ما برای آسان نمودن کار ، سایتی برای همین کار برای شما معرفی میکنیم .در ادامه با ما همراه باشید

بسیاری از ما در موقعیت‌های مختلف دوست داریم تغییراتی در فرمت، اندازه یا کیفیت تصاویر خود ایجاد کنیم. وب‌سایت Resizepiconline با ایجاد همین امکان طراحی شده تا تبدیل فرمت‌های خام تصاویر به انواع فرمت‌های دیگر را امکان‌پذیر کند. خوشبختانه این وب‌سایت تنها یک تبدیل کننده فرمت و اندازه نیست و کار‌هایی بیشتر از این موارد را می‌تواند انجام دهد.

بهترین ابزار آنلاین تغییر اندازه، فرمت و کیفیت تصاویر

شاید از وب‌سایت Resizepiconline حتی بتوان به عنوان جایگزینی برای فتوشاپ تحت وب اسم برد که می‌تواند ابزار‌های ساده اما ضروری را به راحتی در اختیار شما قرار دهد. برای استفاده از این وب‌سایت لازم است به آدرسhttp://resizepiconline.com مراجعه کنید، با انتخاب دکمه آبی رنگ “Upload Images” تصویر مورد نظر خود را انتخاب کنید تا تصویر مورد نظر به صورت کامل آپلود شود. البته می‌توانید تصویر مورد نظر خود را به صورت «بگیر و رها کن» نیز آپلود کنید.

بهترین ابزار آنلاین تغییر اندازه، فرمت و کیفیت تصاویر

پس از آپلود تصویر، وارد صفحه جدیدی می‌شوید که در بخش بالایی آن پیش‌نمایشی از تصویر شما وجود دارد و در سمت پایین نیز مجموعه‌ای از ابزار‌های مختلف را مشاهده می‌کنید. در همین بخش می‌توانید در ابتدا اندازه، بعد کیفیت و در نهایت فرمت تصویر خود را تغییر دهید.

پس از اینکه تغییرات دلخواه را روی تصویر مورد نظر خود انجام دادید، می‌توانید تصویر مورد نظر را دانلود کنید. 

برای استفاده از این وبسایت به http://resizepiconline.com مراجعه کنید.

 

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>