دسته ها

فناوری اطلاعات بزرگترین مرجع مشاهده تصاویر سه بعدی

بزرگترین مرجع مشاهده تصاویر سه بعدی

اگر دوست دارید از تصاویر سه بعدی استفاده کنید می توانید با استفاده از وب سایتی که معرفی می کنیم به تصاویر زیبای دسترسی داشته باشید در ادامه با ما همراه باشید. 

 

 

ساخت تصاویر ۳D یا سه بعدی کار بسیار وقت‌گیر و سختی است. اما در وب‌سایت Sketchfab که مرجعی از تصاویر سه بعدی است به راحتی می‌توانید هر چیزی از برند‌ها و بازی‌ها تا مجسمه‌ها و سیاره‌ها را به صورت سه بعدی مشاهده کنید.

بزرگترین مرجع مشاهده تصاویر سه بعدی

 

فرض کنید جدیدترین پرچم‌دار شرکت ال‌جی معرفی شده و شما برای اینکه بهتر با آن آشنا شوید دوست دارید تصویری سه بعدی از آن مشاهده کنید. با سر زدن به وب‌سایت Sketchfab می‌توانید این دستگاه را از هر جهتی که می‌خواهید مشاهده و بررسی کنید.

بزرگترین مرجع مشاهده تصاویر سه بعدی

 

با ورود به وب‌سایت می‌توانید بدون اینکه عضو شوید طرح‌های متنوع را در دسته‌بندی‌های مختلف مشاهده کنید. برای مثال می‌توانید گجت‌ها و دستگاه‌های هوشمند را در بخش Brands، بازی‌ها را در بخش Games و موارد آموزشی را در بخش Education مشاهده کنید. این دسته‌بندی‌های مختلف را می‌توانید در میانه‌های صفحه پیدا کنید یا اینکه در منوی بالایی صفحه آن‌ها را مشاهده کنید.

بزرگترین مرجع مشاهده تصاویر سه بعدی

 

اگر به دیدن تصاویر سه بعدی از دستگاه‌ها، سازه‌ها یا هر مورد دیگری که در ذهن دارید نیاز پیدا کردید، می‌توانید با Sketchfab به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

برای استفاده از این وبسایت به https://sketchfab.com مراجعه کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>