دسته ها

ترفند راه حل مشکل باز نشدن تصاویر و ویدیوهای تلگرام

راه حل مشکل باز نشدن تصاویر و ویدیوهای تلگرام

شاید برای شما هم اتفاق بیافتد که در تلگرام  عکس ها و ویدیوها برای شما باز نشود اما ما در اینجا روش حل آنرا به شما آموزش می دهیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

راه حل مشکل عدم بارگزاری تصاویر و ویدیو ها

این مشکل در تلگرام چندین ریشه دارد و بایستی تک تک آنها بررسی گردند .

روش اول : پاک سازی فضای حافظه داخلی گوشی !!! بله در بیشتر موارد به دلیل پر شدن فضای حافظه داخلی گوشی این مشکل رخ می دهد  و با پاک سازی حافظه داخلی به راحتی حل خواهد گشت . بهتره فیلم ها ، تصاویر و موزیک ها را به مموری کارت گوشی انتقال دهید تا با کمبود فضا مواجه نشوید .

روش دوم : پاک سازی کش نرم افزار تلگرام ، تمام تصاویر و استیکر هایی که در محیط تلگرامدریافت میشود برای اینکه در برنامه به شما نمایش داده شود در فضایی به نام کش ذخیره میشوند و این پوشه به سرعت پر میشود و ممکن است بعد از گذشت یک ماه یک میلیون فایل درون آن ایجاد شود. که شما باید آنها به صورت دستی پاک کنید .

  1. ابتدا دسترسی به اینترنت را قطع کنید.داده دیتا و وای فای خود را خاموش نمائید.
  2. سپس فایل منیجر گوشی خود را باز کرده و مسیر فوق بروید: android/data/com.telegram.messenger,در اینجا پوشه ای به نام cacheوجود دارد,کل پوشه مورد نظر را پاک کنید.
  3. این کار ممکن است کمی زمان بر باشد اصلا جای نگرانی نیست.
  4. پس از پاک کردن براحتی دوباره عکس ها برایتان لود میشود.

نکته : از نرم افزار es explorer برای مدیریت فایل هایتان استفاده کنید . اگر کش قابل پاک شدن نبود اتصال اینترنت را قطع کنید و از نرم افزار فوق که معرفی شد استفاده کنید .

روش سوم : استفاده از فیلترشکن برای تغییر آی پی ایران ، بله ممکنه سرور تصاویر فیلتر شده باشد و یا با آی پی ایران مشکل داشته باشد و بهتراست شما موقتا از فیلترشکن استفاده کنید .

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>