دسته ها

اپلیکیشن مطالعه ی مطالب جدید سایت ها با فیدخوان FeedLab

مطالعه ی مطالب جدید سایت ها با فیدخوان FeedLab

کسانی که از گوشی های ویندوزی استفاده می کنند می توانند با اپلیکیشن feedlab، فید وب سایت ها را در گوشی خود ثبت کنند و از مطالب جدید آن ها با خبر شوند. در ادامه با ما همراه باشید.

 

دنیای مجازی هرچه گسترده‌تر می‌شود کاربران را نیز برای آگاهی و استفاده از خود تشنه‌تر می‌کند. این روزها حتی در داخل ایران نیز استفاده از اینترنت رواج بسیاری در بین افراد پیدا کرده است به طوری که کاربران بسیاری به طور روزانه و مرتبا وب‌سایت‌های دست چینی را مطابق با سلیقه و موضوعی که به دنبال آن هستند، دنبال می‌کنند. قطعا کاربران زومیت نیز که در حال مطالعه‌ی این مطلب هستند علاوه بر زومیت، چندین وب‌سایت دیگر را در بوک‌مارک خود دارند و حداقل روزی یک بار آن‌ها را مطالعه می‌کنند.

اما در این بین هستند کاربرانی که وقت بیشتری را پای دنیای مجازی سر می‌کنند و روزانه بارها و بارها به وب‌سایت‌های مورد علاقه‌شان برای آگاهی از مطالب جدید مراجعه می‌کنند. این اتفاق به خصوص در روزهایی که منتظر انتشار یک پست یا خبری خاص در سایت مورد نظر هستید تشدید می‌شود و ممکن است مراجعه به سایت و Refresh کردن آن حتی به بازه‌های زمانی ۵ دقیقه‌ای نیز برسد. اگر شما هم تجربه‌ی چنین موضوعی را داشته باشید یا بیش از ۳ وب‌سایت در لیست روزانه‌تان حضور داشته باشد قطعا متوجه زمان‌بر بودن و گاهی خسته‌کننده بودن این امر شده و به دنبال راهی برای آسوده‌تر کردن روند آگاهی از مطالب جدید سایت‌ها بوده‌اید که خوشبختانه Feed‌ها این امر را به ساده‌ترین شکل ممکن تبدیل کرده‌اند. feedlab اپلیکیشنی برای گوشی‌های ویندوزفون است که قادر به دریافت فید وب‌سایت‌های مورد نظر شما، و ارائه‌ی مطالب جدید آن‌ها در یک مکان است.

مطالعه ی مطالب جدید سایت ها با فیدخوان FeedLab

 

کاربران ویندوزفونی قطعا از کار با feedlab لذت خواهند برد چرا که علاوه بر ظاهری زیبا و چشم‌گیر، رابط کاربری روان و سریعی نیز برای این اپلیکیشن طراحی شده است که کار با آن را به یکی از شیرین‌ترین تجربه‌های وب‌گردی تبدیل می‌کند. شما قادر خواهید بود تا وب‌سایت‌های مورد نظر خود را به این برنامه معرفی کنید تا feedlab در اکثر موارد به طور خودکار اقدام به شناسایی فید وب‌سایت‌ها کند. بعد از Add کردن فیدها و مشخص کردن نام آن‌ها، لیستی از فیدهای ثبت شده خواهید داشت که با لمس هرکدام، پست‌های مربوط به آن را مشاهده خواهید کرد. بروزرسانی مطالب فیدها کاملا خودکار انجام خواهد شد و اگر ارتباط اینترنتی شما به طور منظم متصل باشد، feedlab به صورت خودکار در هنگام انتشار مطالب جدید در وب‌سایت‌های ثبت شده شما را توسط نوتیفیکیشن مطلع خواهد کرد. البته این امر یعنی آگاه‌سازی کاربر از مطالب جدید وابسته به تنظیم کردن بازه‌ی بروزرسانی فید بوده و برای آگاهی آنی از مطالب جدید باید کوتاه‌ترین بازه‌ی زمانی ممکن را برای بروزرسانی فیدها تنظیم کنید. این امر در تنظیمات برنامه قابل شخصی‌سازی بوده و می‌توانید بنا بر نیاز خود، این محدوده‌ی زمانی را کوتاه یا بلند‌تر کنید. بروزرسانی دستی فیدها نیز امکان‌پذیر است و می‌توانید در عین حال که بروزرسانی خودکار را روزی یک یا چند بار قرار دهید، در هر زمان که دوست داشتید وارد فید مورد نظر شوید و به صورت آنی و دستی آن را بروز کنید. بعد از انجام بروزرسانی‌ها تعداد مطالب جدید و اضافه شده به فید در مقابل هر وب‌سایت نوشته خواهد شد.

این اپلیکیشن از کاشی‌های زنده نیز پشتیبانی می‌کند که به لطف آن می‌توانید بروزرسانی شدن فیدها را از صفحه‌ی خانگی نیز پیگیری کنید. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید. همچنین می توانید در صورت ثبت فیدهای زیاد، آن‌ها را شاخه‌بندی کنید و وب‌سایت‌ها را در شاخه‌های موضوعی مختلف قرار دهید تا دسترسی به آن‌ها ساده و سریع‌تر صورت بگیرد.

نکات مثبت

  • رابط کاربری روان و سریع
  • محیط چشم‌نواز و زیبای اپلیکیشن
  • سرعت بالا در بروزرسانی فیدها
  • پشتیبانی از کاشی‌های زنده

نکات منفی

  • راست‌چین نبودن متون فارسی

دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>