دسته ها

اپلیکیشن ویجت نمایش میزان شارژ باتری با اپلیکیشن Tiny Battery Widget

ویجت نمایش میزان شارژ باتری با اپلیکیشن Tiny Battery Widget

اپلیکیشن Tiny Battery Widget برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید میزان شارژ گوشی خود را به صورت یک ویجت در اختیار داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی، امروزه به جایی رسیده‌ایم که در گوشی‌های موبایل به جز باتری، دیگر هیچ نقصی وجود ندارد. صفحه‌های بزرگ و باکیفیت، سخت‌افزارهای قوی، دوربین‌های فوق‌العاده با کیفیت و… همگی در سطح بسیار بالایی قرار گرفته‌اند، باتری‌ها اما، یکی از معدود محدودیت‌های موجود در گوشی‌های موبایل به حساب می‌آیند که برای عدم بروز مشکلاتی همچون خاموش شدن در مواقع ضروری، نیازمند کنترل و مدیریت مصرف خواهند بود. در این زمینه نیز اپلیکیشن‌های مختلفی ساخته و منتشر شده است؛ اما اولین مرحله و شاید موثرترین راه برای آنکه از باتری خود به شکلی بهینه استفاده کنیم، آگاهی از میزان شارژ دقیق گوشی است که به لطف Tiny Battery Widget و ویجت‌های آن، این امر به راحتی امکان‌پذیر خواهد شد.

ویجت نمایش میزان شارژ باتری با اپلیکیشن Tiny Battery Widget

 

درواقع این اپلیکیشن میزان شارژ باقی مانده از گوشی را با ویجت‌ به شما نمایش خواهد داد که این موضوع، یعنی آگاهی از میزان شارژ دقیق و می‌تواند در نحوه‌ی مصرف شما از باتری بسیار تاثیرگذار باشد. برای مثال وقتی توسط ویجتTiny Battery Widget متوجه می‌شوید که وضعیت درصد باقی مانده از باتری شما چگونه است، طبیعتا از استفاده‌های سنگین از دستگاه خودداری خواهید کرد تا شارژ باقی مانده، به موارد ضروری‌تری همچون تماس یا پیامک اختصاص داده شود. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • طراحی زیبای ویجت ها

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>