دسته ها

اپلیکیشن استفاده از افکت‌های Prisma روی ویدیو با اپلیکیشن Artisto

استفاده از افکت‌های Prisma روی ویدیو با اپلیکیشن Artisto

اپلیکیشن Artisto برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید افکت های زیبایی بر روی فایل های ویدیویی خود بگذارید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

احتمالا شما نیز در چند وقت اخیر با اپلیکیشن فوق‌العاده‌ی Prisma آشنا شده‌اید. اپلیکشینی بسیار خاص و هنری که به جرات می‌توان آن را یکی از پدیده‌های دنیای اپلیکیشن‌ها دانست و در  پست معرفی پریسما به معرفی کامل آن پرداختیم. بعد از ساخت این برنامه با سرعت جالب توجهی شاهد انتشار اپلیکیشن‌های مشابهی بودیم که با توجه به تجربه‌ی شخصی نگارنده هیچ کدام در حد و اندازه‌های Prisma نبودند. در این بین اما اپلیکیشن بسیار جالبی با نام Artisto را مشاهده کردیم که به نوعی می‌توان آن را تکمیل کننده‌ی Prisma دانست. اگر شما نیز مانند تعداد بسیاری از کاربران Prisma به این موضوع فکر کرده‌اید که چه خوب می‌شد اگر امکان اعمال این افکت‌ها روی ویدیوها نیز وجود داشت باید به اطلاع شما برسانیم که زودتر از Prisma توسعه‌دهندگانی به فکر این ایده افتادند و به جای کپی برداری صرف از این اپلیکیشن، برنامه‌ی بسیار جذاب و متفاوت Artisto را وارد بازار کردند. این برنامه تقریبا شامل تمامی افکت‌های جذاب Prisma است با این تفاوت که آن‌ها را روی ویدیوها اعمال می‌کند و در تجربه‌ی کوتاهی که هنگام نگارش این متن در کار با Artisto داشتیم باید اعتراف کنیم که نتایج آن مانند Prisma عالی و خیره کننده است.

استفاده از افکت‌های Prisma روی ویدیو با اپلیکیشن Artisto

 

Artisto نیز مانند همتای خود برای کار نیازمند ارتباط اینترنتی است و تمام پروسه‌ی اعمال افکت‌ها در سرورهای این برنامه صورت خواهد گرفت. نکته‌ی نه چندان خوشایندی که در ابتدا در Artisto شاهد بودیم عدم امکان وارد کردن ویدیو از گالری گوشی است به این معنا که شما قادر نبودید تا ویدیوهایی که از پیش در گوشی خود دارید را برای اعمال افکت‌ها در Artisto استفاده کنید. اما در آخرین بروزرسانی این اپلیکیشن خوشبختانه این محدودیت برداشته شده و به زودی در مارکت‌های موبایل قابل دسترس خواهد بود. این اپلیکیشن مجهز به یک دوربین داخلی است و به دلیل آنکه انجام پروسه‌ی مورد نظر روی ویدیو‌ها نسبت به تصاویر امری به شدت زمان گیر و طولانی‌تر خواهد بود، در حال حاضر محدودیت ۵ ثانیه‌ای برای ضبط ویدیو در نظر گرفته شده است که ممکن است در آینده و در بروزرسانی‌های بعدی این محدودیت برداشته شود. از آنجایی که اعمال این افکت‌های هنری روی ویدیو صورت خواهد گرفت و همچنین مدت زمان مورد نیاز برای آپلود و دانلود ویدیو نسبت به عکس بیشتر خواهد بود باید انتظار طولانی بودن زمان آماده سازی ویدیوی نهایی را داشته باشید. بر اساس آنچه هنگام کار با برنامه مشاهده کردیم Artisto به طور میانگین برای اعمال تغییرات هر ویدیو به ۲ الی ۳ دقیقه زمان نیاز دارد. Artisto در اندروید ۲۶ و در آی‌او‌اس ۷ مگابایت حجم دارد و برای اجرا به حداقل نسخه‌ی ۴.۲ و ۸ این دو پلت‌فرم نیاز خواهد داشت. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • افکت های فوق العاده زیبا برای ویدیوها
  • تبدیل ویدیوها به آثار هنری
  • اعمال بی نقص و زیبای افکت ها روی ویدیو

نکات منفی

  • محدودیت ۵ ثانیه ای در ضبط ویدیو
  • زمان طولانی برای اعمال افکت ها
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>