دسته ها

اپلیکیشن با استفاده از تقویم sunrise همه چیز را طبق برنامه پیش ببرید

با استفاده از تقویم sunrise همه چیز را طبق برنامه پیش ببرید

همه ی ما برای اینکه برنامه های ویژه خود یا اتفاقات مهم  زندگی مانند تولد خانواده و قرار های ملاقات از تقویم ها استفاده می کنیم. امروزه تقویم های دیجیتالی پیشرفت بسیاری کرده است. ما در اینجا یکی از بهترین تقویم ها را به شما معرفی می کنیم. در ادامه با ما همراه باشید. 

تقویم Sunrise علاوه بر نمایش تقویم، قادر است تا با سرویس‌های ارائه شده توسط سایر کمپانی‌ها نیز ارتباط برقرار کند. در صورتی که از سرویس اِکسچنج، آی‌کلاد یا تقویم گوگل استفاده می‌کنید، سانرایس قادر است تا با برقراری ارتباط با این سرویس‌ها، تمامی اطلاعات این پلتفرم‌ها را در قالب یک تقویم جمع و جور نمایش دهد.

همچنین باید به امکان برقراری ارتباط با شماری دیگر از اپلیکیشن‌های مدیریت کار و امور روزانه نیز اشاره کرد. از جمله‌ی این سرویس‌ها می‌توان به توئیتر، فیس‌بوک، ترلو، اِورنوت و گیت‌هاب اشاره کرد. برای مثال در صورتی که یک وظیفه در ترلو به شما منتسب شده باشد، این وظیفه بصورت خودکار در قالب تقویم سانرایس برای شما نمایش داده خواهد شد. همچنین باید به انتقال تاریخ تولد‌ها و سایر موارد موجود در تقویم فیس‌بوک، به این تقویم اشاره کرد.

با استفاده از تقویم sunrise همه چیز را طبق برنامه پیش ببرید

 

تقویم Sunrise از طریق وب‌سایت در دسترس است و همه رویداد‌های روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه را پیش روی شما می‌گذارد. این تقویم قادر است تا با ادغام دیگر سرویس‌ها، یک تقویم همه کاره و کامل را برای شما فراهم کند. برای استفاده از تقویم Sunrise به وب‌سایت https://calendar.sunrise.am مراجعه کنید و از طریق حساب گوگل، فیسبوک یا ایمیل خود وارد شوید تا رویداد‌ها را بسازید یا همگی را در تقویم مشاهده کنید.

با استفاده از تقویم sunrise همه چیز را طبق برنامه پیش ببرید

 

یکی از ویژگی‌های خوب تقویم سانرایس، امکان نمایش مجموع رویدادهای تقویم به تفکیک ساعت در قالب تقویم روزانه است. برای اضافه کردن یک رویداد به تقویم کافی است تا روی آیکون + در نوار بالای اپلیکیشن یا meet در نسخه وب‌ کلیک کنید. از جمله‌ی اطلاعاتی که می‌توان در زمان اضافه کردن رویداد وارد کرد، می‌توان به عنوان، تاریخ و ساعت آغاز و پایان، موقعیت مکانی، افراد دخیل و اضافه کردن اعلانیه برای یادآوری اشاره کرد. سانرایس را باید یکی از کامل‌ترین اپلیکیشن‌های تقویم خواند که تمام امکانات را بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد. برنامه این تقویم برای سیستم عامل iOS و اندروید را می‌توانید برای تبلت یا گوشی هوشمند خود دریافت و استفاده کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>