دسته ها

اپلیکیشن ویجت و نمایش میزان باتری با اپلیکیشن Battery Widget Reborn

ویجت و نمایش میزان باتری با اپلیکیشن Battery Widget Reborn

خیلی از کاربران دوست دارند از ویجت ها استفاده کنند. اپلیکیشن Battery Widget Reborn برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید به ویجت های مختلفی از باتری گوشی را دسترسی داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

سال‌های زیادی نمی‌گذرد از روزهایی که گوشی‌های موبایل با یک بار شارژ حتی تا چندین روز قادر به سرویس‌دهی بودند. این روزها از ضعیف‌ترین گوشی‌های هوشمند تا پرچمداران چند میلیونی همگی با چالش بزرگ باتری و میزان دوام آن مواجه هستند به طوری که تقریبا تمام آن‌ها هرروز باید شارژ مجدد شوند‌. از همین رو آگاهی از میزان شارژ باقی مانده و اطلاعات جانبی دیگر در رابطه با باتری گوشی می‌تواند کاربردی و حتی ضروری به حساب آید. اپلیکیشن Battery Widget Reborn قادر است توسط ویجت‌های زیبا و قابل شخصی‌سازی این اطلاعات را به صفحه‌ی خانگی گوشی بیاورد.

ویجت و نمایش میزان باتری با اپلیکیشن Battery Widget Reborn

 

تمام گوشی‌های موبایل در بخش استاتوس‌بار دارای آیکون نمایش باتری هستند، با این حال دلایل زیادی می‌تواند وجود یک ویجت باتری جداگانه را توجیه کند. برای مثال اگر به نمایش بزرگ‌تر و دقیق‌تر میزان شارژ باقی‌مانده نیاز داشته باشید یا حتی اگر از کاربرانی باشید که با شخصی‌سازی اندروید استاتوس‌بار گوشی را مخفی کرده باشید طبیعتا وجود یک ویجت برای نمایش میزان شارژ باقی‌مانده ضروری خواهد شد. در این برنامه علاوه بر امکان استفاده از ویجت نمایش‌دهنده‌ی شازژ می‌توانید از اطلاعاتی همچون میزان زمان باقی‌مانده تا اتمام شارژ باتری و دمای آن با خبر شوید. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • طراحی زیبای رابط کاربری و ویجت
  • امکان نمایش زمان باقی‌مانده تا خاموش شدن گوشی
  • نمایش دمای باتری

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>