دسته ها

فناوری اطلاعات مشاهده اتفاقات جهان به صورت اعداد و ارقام

مشاهده اتفاقات جهان به صورت اعداد و ارقام

همه ی ما می دانیم که در سیاره زمین بیش از ۷ میلیارد نفر  زندگی می کنند. این ۷ میلیارد نفر هر روز کار های مختلفی انجام می دهند که شما می توانید با استفاده از وب سایتی که معرفی می کنیم از این اتفاقات با خبر شوید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

وب‌سایت‌هایی وجود دارند که با استفاده از الگوریتم‌های مختلف از منابع موثق مختلفی آمار و ارقام مختلفی را در کنار یکدیگر جمع می‌کنند. وب‌سایت worldometers در دسته‌بندی‌های مختلفی مانند جمعیت، اقتصاد، رسانه، جامعه، محیط زیست، غذا، آب، انرژی و سلامتی اطلاعات بروز و در لحظه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهند.

اگر دوست دارید تا به صورت لحظه‌ای تعداد افرادی که به دنیا می‌آیند یا از این دنیا می‌روند، رشد جمعیت در مقایس‌ سالانه و روزانه، تعداد ماشین‌ها و دوچرخه‌هایی که سالانه تولید می‌شوند، تعداد موبایل‌هایی که فروش رفته، تعداد ایمیل‌ها یا توییت‌های ارسال شده یا تعداد درخت‌هایی که قطع شده‌اند را مشاهده کنید. لیست اطلاعاتی که این وب‌سایت در اختیار شما قرار می‌دهد به این تعداد محدود نمی‌شود و در زمینه‌ها و دسته‌بندی‌های گوناگون می‌توانید اطلاعات مختلفی را بدست آورید.

مشاهده اتفاقات جهان به صورت اعداد و ارقام

 

در صورت علاقه به آمار و اعداد روزانه نیز می‌توانید از این اعداد و ارقام نیز استفاده کنید. بنابر گزارش وب‌سایت، منبع این اعداد و ارقام به صورت موثق است که الگوریتم‌های مختلف جمع آوری می‌شود.

برای استفاده از این وبسایت به http://www.worldometers.info مراجعه کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>