دسته ها

اپلیکیشن پخش ویدیوهای واقعیت مجازی با VRTV Video Player

پخش ویدیوهای واقعیت مجازی با VRTV Video Player

خیلی از افراد دوست دارند که ویدیو های سه بعدی و VRرا در گوشی های خود تماشا کنند. اپلیکیشن VRTV Video Player برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توان ویدیو های سه بعدی را در گوشی های اندرویدی تماشا کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

 

این روزها نام VR یا ویدیوهای واقعیت مجازی را زیاد می‌شنویم. یکی از جذاب‌ترین تکنولوژی‌های جدید که اجرایی شدن آن می‌تواند درهای جدیدی را به روی دنیای تکنولوژی باز کند‌‌. درواقع همانطور که از نام واقعیت مجازی مشخص است این پروژه قصد ارائه‌ و شبیه‌سازی یک فضای کاملا حقیقی را برای کاربران دارد که به طور ویژه تجربه کردن آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم. البته استفاده از این ویدیوها نیاز به شرایط خاصی دارد. قبل از هرچیز برای تماشای این سبک از واقعیت مجازی نیاز به فایل‌های ویدیویی به خصوصی خواهید داشت که برای این امر آماده‌سازی شده‌اند. بعد از دانلود و انتقال آن به گوشی تلفن حال به سخت‌افزار مورد نیاز یعنی یک هدست واقعیت مجازی نیاز خواهید داشت که انواع و اقسام آن با قیمت‌های مختلف در بازار وجود دارند. حال کافی hست تا گوشی خود را در این هدست گذاشته و آن را مانند یک عینک به چشمان خود بزنید تا علاوه بر یک تجربه‌ی جدید و فوق‌العاده، از تماشای کاملا خصوصی ویدیوها نیز بهره‌مند شوید.

پخش ویدیوهای واقعیت مجازی با VRTV Video Player

 

اپلیکیشن VRTV Video Player یک برنامه‌ی کاربردی و مناسب برای پخش ویدیوهای VR است که به کمک آن می‌توانید این فایل‌ها را به بهترین شکل ممکن مشاهده کنید. این اپلیکیشن که برای گوشی‌های اندروید منتشر شده است مانند یک ویدیوپلیر عادی طراحی شده است با این تفاوت که از تمام فرمت‌ها و دستورات مربوط به فایل‌های سه‌بعدی پشتیبانی می‌کند. بدون شک این تکنولوژی آینده‌ی روشنی در پیش خواهد داشت به طوری که به زودی استفاده از آن در صنعت‌های مختلف به قدری زیاد می‌شود که شاید یک روز فیلم‌های روز سینما را با این تکنولوژی تماشا کنیم. برای دانلود این اپلیکیشن که تنها در پلی‌استور گوگل دارای صدهزار دانلود است می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • پشتیبانی از تمام فرمت‌های ویدیوهای مربوطه
  • دارا بودن دستورات و حالات مختلف برای پخش

نکات منفی

  • طراحی نه چندان جذاب و گیج کننده رابط کاربری
  • نمایش تبلیغات
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>